Hipnotyzująca Charlize Theron w kreacjach Diora w wyrafinowanej sesji zdjęciowej - piękna, prawda?

Aktorka jest gwiazdą czwartego numeru "Dior Magazine", w którym francuska marka eksponuje swoje najciekawsze i najlepsze projekty.

Co łączy Charlize Theron i markę Christian Dior ? Na pewno kojarzycie ociekającą złotem reklamę perfum J'Adore , której aktorka jest gwiazdą. Pewnie pamiętacie też wspaniałą stylizację, jaką gwiazda zachwyciła na 69. rozdaniu Złotych Globów :

Charlize TheronCharlize Theron EastNews EastNews

I perfumy, i spektakularna suknia to oczywiście dzieła Diora , marki, którą od lat promuje Theron . Choć nie jest jej do końca wierna (w przeciwieństwie na przykład do Marion Cotillard ), bo na czerwonym dywanie zdarza jej się wystąpić również w kreacjach innych projektantów, np. McQueena, Stelli McCartney czy Jasona Wu . Niemniej jednak Raf Simons , dyrektor kreatywny Diora, pęka z dumy, że nagrodzona Oscarem Charlize chętnie nosi jego dzieła. Co więcej, gwiazda jest też bohaterką czwartego numeru "Dior Magazine" . Przypomnijmy, że na poprzedniej okładce wylądowała Jennifer Lawrence :

Dior MagazineDior Magazine Dior Magazine Dior Magazine

Zdjęcie z Charlize jest czarno-białe, a piękna aktorka hipnotyzuje mocą spojrzenia. Ultragładka fryzura i mocny makijaż zatrzymują nasz wzrok na dłużej i sprawiają, że po kolejnych zdjęciach od razu spodziewamy się jeszcze więcej:

Dior MagazineDior Magazine Dior Magazine Dior Magazine

I nie przeżyjemy zawodu, bo sesja jest równie magnetyczna, co okładka! Theron w obiektywie słynnego Patricka Demarchelier prezentuje się bezbłędnie - jest cudownie elegancka, wyrafinowana, tajemnicza, a przez to bardzo seksowna. Jej stylizacje są stosunkowo proste, a dzięki temu bardzo wyraziste; nowoczesne, a jednak wciąż ultrakobiece.

Wszystkie zdjęcia z tej wyjątkowo udanej sesji znajdziecie w naszej GALERII

Dior Magazine

Więcej o: