Wielki sukces 19-letniej Polki! Czego dokonała Daga Ziober?

Obiecująca gwiazda polskiego modelingu spełniła swoje wielkie marzenie.

Daga Ziober, podopieczna warszawskiej agencji Model Plus debiutowała w świecie modelingu na pokazie Valentino Couture, w styczniu 2011 roku. Następnie podczas New York Fashion Week we wrześniu 2011 roku, Calvin Klein zatrudnił Polkę na wyłączność. Ten ekskluzywny angaż sprawił, że branża mody bliżej zainteresowała się 16-letnią modelką. Posypały się  liczne propozycje. I choć jej nazwisko nie figuruje jeszcze w zestawieniu 50 najlepszych modelek w serwisie models.com, to w 2012 roku Daga Ziober była jedną z najbardziej zapracowanych początkujących dziewczyn.  W tym czasie opiniotwórczy portal style.com docenił oryginalną urodę i idealne wymiary modelki (180cm / 88-60-80,) uznając ją za jedną z dziesięciu najbardziej obiecujących nowych twarzy.

Jak dotąd Polka chodziła w pokazach najbardziej uznanych projektantów (Prada, Armani, Chanel, Saint Laurent czy Louis Vuitton). Na swoim koncie ma także kilka bardzo dobrych sesji, okładek oraz kampanii reklamowych (Simple, Kazar, W.Kruk).

W grudniu Daga Ziober debiutuje na okładce Vogue. Podopieczna Model Plus widnieje na okładce Miss Vogue załączonym do głównego wydania australijskiej biblii mody. W edytorialu "Night Moves", w miejskiej, nocnej  scenerii, w stylizacjach w stylu glamour między innymi od Marni, Michaela Korsa, Donny Karan,  Ziober pozuje przed obiektywem Emmy Tempest. Gratulujemy Dadze sukcesu i trzymamy kciuki za dalszy rozwój jej kariery!

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII.

Daga Ziober , podopieczna warszawskiej agencji Model Plus , debiutowała w świecie modelingu na pokazie Valentino Couture w styczniu 2011 roku. Następnie, podczas New York Fashion Week we wrześniu 2011 roku, Calvin Klein zatrudnił Polkę na wyłączność. Ten ekskluzywny angaż sprawił, że branża mody bliżej zainteresowała się 16-letnią modelką. Posypały się liczne propozycje.

I choć jej nazwisko nie figuruje jeszcze w zestawieniu 50 najlepszych modelek w serwisie models.com , to w 2012 roku Daga Ziober była jedną z najbardziej zapracowanych początkujących dziewczyn. W tym czasie opiniotwórczy portal style.com docenił oryginalną urodę i idealne wymiary modelki (180cm/88-60-80 ) uznając ją za jedną z dziesięciu najbardziej obiecujących nowych twarzy.

Jak dotąd Polka chodziła w pokazach najbardziej uznanych projektantów (Prada, Armani, Chanel, Saint Laurent czy Louis Vuitton) . Na swoim koncie ma także kilka bardzo dobrych sesji, okładek oraz kampanii reklamowych (Simple, Kazar, W.Kruk ).

W grudniu Daga Ziober debiutuje na okładce "Vogue'a" . Podopieczna Model Plus widnieje na okładce "Miss Vogue ", dodatku załączonym do głównego wydania australijskiej "biblii mody". W edytorialu "Night Moves ", w miejskiej, nocnej scenerii, w stylizacjach w stylu glamour między innymi od Marni, Michaela Korsa iDonny Karan , Ziober pozuje przed obiektywem Emmy Tempest .

Gratulujemy Dadze sukcesu i trzymamy kciuki za dalszy rozwój jej kariery! Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII.

fot.Emma Tempestfot.Emma Tempest fot.Emma Tempest fot.Emma Tempest

Więcej o: