Joanna Przetakiewicz gościnnie redaktor naczelną Lula.pl - jak było?

Czy poznałyście już naszą nową redaktor naczelną? To Joanna Przetakiewicz! Co prawda wcieliła się w tę rolę tylko na jeden dzień, ale i tak dużo się działo.
Zobacz wideo

Joanna przygotowała wraz z nami świąteczne, mikołajkowe wydanie serwisu. Wybrane przez nią tematy - od wystroju domu i świątecznych przebojów, aż po jej własną wigilijną stylizację, przygotowywałyśmy przez kilka ostatnich dni .

Na początek Joanna zgotowała nam miłą niespodziankę - przyniosła do redakcji drożdżówki z malinami z cukierni Magdy Gessler . To i herbata z goździkami sprawiło, że wszystkie byłyśmy już w świątecznych nastrojach. Przetakiewicz zdradziła nam od razu przepis na swoją ulubioną jesienną herbatę. - Może być zwykła, czarna. Dodaję do niej plaster pomarańczy, goździki, może być również imbir. Na koniec dorzucam też malinę i truskawkę - o tej porze roku oczywiście trudno o świeże owoce, dlatego mam zawsze opakowanie mrożonych - tłumaczy.

lula.pl exclusivelula.pl exclusive lula.pl exclusive lula.pl exclusive

To jednak tylko jeden z wielu świątecznych elementów, które co roku pojawiają się w jej domu. Kolejnym jest pewien zapach. - Od lat pozostaję wierna świecom zapachowym od Ralpha Laurena . Pachną dokładnie tak, jak powinien pachnąć dom w okresie świąt. Wystarczy rozpalić je choćby na godzinę każdego wieczoru. Dobrze, że o tym mówię, bo przypomniałam sobie, że też muszę uzupełnić swoje zapasy! - mówi Przetakiewicz.

U dyrektor kreatywnej La Manii spore miejsce odgrywać musi też oczywiście moda. Na święta Joanna wybiera przede wszystkim modny aksamit. - To tkanina, której nie odważyłabym się założyć latem, czy wiosną, ale o tej porze roku sprawdzi się doskonale. Aksamit jest ozdobą sam w sobie - podkreśla. Więcej na temat idealnego stroju na wigilijną kolację TUTAJ.

lula.pl exclusivelula.pl exclusive lula.pl exclusive lula.pl exclusive

Do tak dopracowanej kreacji niezbędna jest też idealna fryzura. Joanna poleca, a my pokazujemy, jak wykonać uczesanie, które stało się w tym roku hitem na czerwonym dywanie. Mowa o faux bob - zobaczcie TUTAJ .

Jeśli uznacie, że na wybór stroju jest jeszcze za wcześnie, zastanówcie się nad dekoracjami. Zajmijcie się pomysłem na strojenie stołu . U Joanny króluje odcień dojrzałego wina - zarówno w kwestii ubrań, paznokci, jak i obrusu na świątecznym stole. O więcej szczegółów wypytała Magda - efekty TUTAJ .

lula.pl exclusivelula.pl exclusive lula.pl exclusive lula.pl exclusive

Jak wam się podobają efekty pracy z nową naczelną? Kto powinien zająć to stanowisko na jeden dzień jako następny? :)

Więcej o: