Gisele Bundchen w bieliźnie własnego projektu - udana kolekcja?

Do jej promocji Brazylijka nie zatrudniła żadnej innej modelki. Reklamuje ją sama.

Gisele Bundchen jest nie tylko modelką, ale także dobrze zorganizowaną bizneswoman. Brazylijka w zestawieniu Forbesa już siódmy rok z rzędu prowadzi w rankingu najbogatszych modelek świata! W tym roku na jej konto wpłynęło 42 mln dolarów . Bundchen swoją fortunę zbiła na wieloletnich kontraktach reklamowych, między innymi z obuwniczą marką Grendane , koncernem kosmetycznym Pantene czy szwedzką sieciówką H&M . Oprócz tego Gisele prowadzi firmę organicznych kosmetyków Sejaa.

W czerwcu w mediach pojawiła się także informacja, że modelka stworzyła własną linię bielizny Brazilian Intimates. Kolekcja ta spotykała się wówczas z bardzo pozytywnym przyjęciem. Odbiór był na tyle dobry, że niecałe pół roku później, Giesle wypuściła kolejną linię sygnowaną swoim nazwiskiem. W kampanii promocyjnej Brazylijka sama prezentuje zaprojektowaną przez siebie bieliznę. Bundchen o idealnej, atletycznej sylwetce pozuje w hotelowych wnętrzach (dokładnie w białej pościeli), zarówno w zmysłowych, seksownych kompletach z czarnej koronki, jak i w zestawach o bardziej sportowej estetyce.

W naszej GALERII znajdziecie zdjęcia z najnowszej i poprzedniej kolekcji Gisele Bundchen Intimates . Zobaczcie też wideo promocyjne ostatniej kolekcji modelki, która jest bardziej ciekawa?

Gisele Bundchen IntimatesGisele Bundchen Intimates Gisele Bundchen Intimates Gisele Bundchen Intimates

 
Więcej o: