Sukces Marcina Tyszki. Fotograf jest autorem czterech ostatnich okładek "Vogue Thailand"! Która modelka jest gwiazdą styczniowego wydania?

Liu Wen w październiku, Naomi Campbell w listopadzie, w grudniu Isabeli Fontana. Z kolei na pierwszej okładce w 2014 roku widnieje ikona przemysłu modowego lat 90.

Polski fotograf często pracuje z zagranicznymi prestiżowymi magazynami, zwłaszcza z "Vogue Portugal", "Vogue India","Vogue Latino America " czy "Vogue Thailand ". I to właśnie z tajlandzkim wydaniem pisma zacieśnił ostatnio współpracę.

Redaktor naczelny "Vogue Thailand" - Kullawit Laosuksri (ciekawostką jest, że Laosuksri jest trzecim mężczyzną na świecie na stanowisku naczelnego, po Michelu de Brunhoff , który zarządzał kiedyś "Vogue Paris ", i po Kazuhiro Saito z "Vogue Nippon ") na styczniową okładkę zaprosił gwiazdę wybiegów lat 90. - Evę Herzigovą.

Czeszka pomimo 40 lat wciąż jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek w branży. Robi wiele okładek, w październiku na prośbę Marca Jacobsa pojawiła się również na wybiegu podczas paryskiego pokazu marki Louis Vuitton . W marcu Herzigova zadebiutuje też jako gospodyni włoskiej edycji "Project Runway" (przypomnijmy, że w Polsce prowadzącą została Anja Rubik - premiera programu wczesną wiosną).

Na okładce "Vogue Thailand" Eva prezentuje się bardzo naturalnie. Wewnątrz pisma znajdziemy również edytorial z modelką w roli głównej. W "It's All About Eva" Czeszka pozuje w prostej studyjnej scenerii, w stylizacjach między innymi od Balenciagi, Diora, Louis Vuitton . Jak wam się podoba czterdziestoletnia modelka? Wygląda na swój wiek?

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII.

fot.Marcin Tyszkafot.Marcin Tyszka fot.Marcin Tyszka fot.Marcin Tyszka

fot.Marcin Tyszkafot.Marcin Tyszka fot.Marcin Tyszka fot.Marcin Tyszka

Więcej o: