Kampania Dolce&Gabbana na wiosnę 2014 bez Moniki Bellucci! Kto zastąpił włoską divę?

Autorem klimatycznych i bardzo ekspresyjnych zdjęć jest jeden z projektantów włoskiego duetu - Domenico Dolce.

Ostatnia kampania Dolce&Gabbana , przesycona religijnymi motywami, zrealizowana w scenerii kościelnych krużganków, szokowała. Tym bardziej, że temperamentnym modelkom partnerowali przystojni księża. Domenico Dolce , będący autorem zdjęć, uchwycił ich wówczas w dwuznacznych, pełnych napięcia sytuacjach. W sesji tej wystąpiły Bianca Balti, Kate Kinga, Andreea Diaconu i wieloletnia przyjaciółka duetu, będąca jednocześnie ich muzą - Monica Bellucci . Zmysłowej, ale też zbliżającej się już do 50-tki aktorki, zabrakło w najnowszej kampanii na tegoroczną wiosnę.

Zastąpiła ją, również zaprzyjaźniona z projektantami, Eva Hezigova . Oprócz niej ociekającą przepychem kolekcję, której motywem przewodnim są starożytna architektura Grecji, kwiat wiśni (pojawia się również w tle pozujących modeli), kropki i złote monety, reklamuje Bianca Balti, Catherine McNeil i Marine Deleeuw. W sesji udział wzięli też tacy modele, jak Tony Ward, Adam Senn , Noah Mills i Evandro Soldati .

Miejsce sesji było dość przewidywalne, bowiem Dolce&Gabbana od kilku sezonów realizują swoje kampanie w rodzinnych rejonach Domenico Dolce , na malowniczej Sycylii.

Zdjęcia, które wykonano w formie rodzinnego portretu, zachwycają nas swym pięknem oraz przede wszystkim pasją i ekspresją. Was również?

Więcej zdjęć z kampanii znajdziecie w naszej GALERII , natomiast sylwetki z pokazu kolekcji na wiosnę 2014 zobaczycie tutaj .

Fot.Domenico DolceFot.Domenico Dolce Fot.Domenico Dolce Fot.Domenico Dolce

Więcej o: