Penelope Cruz naga (!) w nowej kampanii luksusowej marki Loewe. Jak wam się podoba? [ZDJĘCIA + WIDEO]

Piękna Penelope wyjątkowo zachęca do kupienia skórzanych toreb hiszpańskiej marki. Aż trudno się nie skusić!

Piękna Penelope Cruz jest nie tylko od kilku sezonów twarzą marki Loewe , ale firma zadedykowała jej też jedną ze swoich świetnie sprzedających się torebek. Model został nazwany "The Cruz" i znika z wystaw sklepowych w zawrotnym tempie:

LoeweLoewe Loewe Loewe

Ten konkretny wzór, występujący w kilku rozmiarach i wersjach kolorystycznych, Penelope zaprojektowała wspólnie ze swoją siostrą, Moniką Cruz . "Zwykle lubimy to samo, a poza tym praca z moją siostrą to dla mnie zawsze czysta przyjemność " - komentowała później słynna aktorka.

Obecnie Cruz występuje w najnowszej kampanii Loewe . Jest gwiazdą wiosenno-letniej kolekcji. Gwiazdę sfotografował znany duet Mert Alas & Marcus Piggott . Aktorka pozuje w klasycznych kreacjach w naturalnych, rozświetlających kolorach, oczywiście w otoczeniu toreb z najnowszej linii marki. Jej pomalowane brązowymi cieniami i intensywnie czarną maskarą oczy skrywają luksusowe okulary. Włosy gwiazdy są seksownie zwilżone i zaczesane do tyłu. Całość jest delikatna, świeża, wiosenna, elegancka i bardzo sexy. Na jednym ujęciu jest całkowicie naga, okryta jedynie płaszczem.

Przypomnijmy, że w lipcu Penelope i jej mąż, aktor Javier Bardem , po raz drugi zostali rodzicami. Ich synek Leo zyskał siostrzyczkę Lunę. Niedawno zmysłową aktorkę mogliśmy oglądać w filmie kryminalnym "Adwokat", a ostatnio w dramacie "Powtórnie Narodzony". Jesteście fanami gry aktorskiej Pe? My zdecydowanie tak - i jej talentu, i wielkiej urody!

Tu obejrzycie zapowiedź nowej kampanii Loewe :

 

A zdjęcia znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: