Irina Shayk na okładce "Vogue Mexico" jest bardzo zmysłowa! Czy to prawda, że modelka została żoną Christiano Ronaldo?

Zobacz pełen edytorial załączony do meksykańskiej "biblii mody" z seksowną Iriną w roli głównej.

To już druga okładka Vogue w karierze pięknej Rosjanki. Pierwszą zrobiła nie tak dawno, bo w listopadzie 2013 roku. Wówczas "jedynka" "Vogue Espana" była naprawdę imponująca.

fot.Giampaolo Sgurafot.Giampaolo Sgura fot.Giampaolo Sgura fot.Giampaolo Sgura

Pomimo że Irina obraca się w branży mody już od 8 lat, dopiero od niedawna możemy oglądać ją w sesjach prestiżowych magazynów, takich jak Harper's Bazaar, Elle czy S Moda . Jak dotąd w większości edytoriali modelka jawiła się jako seksowna uwodzicielka. Z kolei w styczniowym "Vogue Mexico" Shayk pokazuje zupełnie nowe, nieznane oblicze.

fot.Instagram/irinashaykfot.Instagram/irinashayk fot.Instagram/irinashayk fot.Instagram/irinashayk

Przed obiektywem Davida Roemera , w surowej scenerii, modelka pozuje w setach "total white look", między innymi z wiosennych kolekcji Calvina Kleina, Barbary Bui i Ricka Owensa. Stylista pracujący przy sesji uznał, że sportowa, monochromatyczna estetyka złagodzi wyrazistą, bardzo sensualną urodę Iriny. Naszym zdaniem Shayk w prostych stylizacjach prezentuje się obłędnie!

Choć zastanawia nas, czy ta minimalistyczna odsłona nie jest po prostu kolejną rolą, czy może plasująca się na 13 pozycji Top Sexiest Models Irina uznała, że teraz, gdy razem z mężem (!) Christiano Ronaldo (podczas uroczystej gali Złotej Piłki FIFA piłkarz publicznie zwrócił się do Irino "żono"), wychowuje jego kilkuletniego syna, wizerunek zmysłowej seksbomy już do niej nie pasuje. Jak myślicie?

Więcej zdjęć z sesji znajdziecie w naszej GALERII.

Instagram.irinashaykInstagram.irinashayk Instagram.irinashayk Instagram.irinashayk

Więcej o: