Dziewczyna Leonardo DiCaprio po raz kolejny na okładce Vogue - kim jest Toni Garrn?

Brytyjski Vogue podliczył, że 21-letnia modelka pomimo swojego młodego wieku, zrobiła już ponad 15 okładek dla różnych edycji Vogue. Tym razem pozuje dla ukraińskiego wydania.

Choć na oficjalnej gali Złotych Globów , zdobywca nagrody dla najlepszego aktora (DiCpario zgarnął statuetkę za rolę w filmie "Wilk z Wall Street"), pojawił się z mamą, to już na after party towarzyszyła mu jego partnerka - Toni Garrn . Para, która spotyka się od wiosny 2013 roku, podczas przyjęcia została przyłapana na pocałunku. Zdjęcia te wywołały sporo zamieszania, tym bardziej że do tej pory Leonardo i Toni nie szczędzili sobie publicznie czułości.

kolaż lula.pl/east newskolaż lula.pl/east news kolaż lula.pl/east news kolaż lula.pl/east news/

Aktora zabrakło nawet na widowni podczas listopadowego Victoria's Secret Show , gdzie występowała urocza Toni . Nadmieńmy, że Niemka jest już piątą modelką związaną z bieliźniarską marką, która spotyka się z przystojnym DiCaprio . Przed Garnn, Leo umawiał się z Anne Vyalitsyną, Erin Heatherton, Bar Refaeli czy Gisele Bundchen. Z tą ostatnią aktor był związany aż pięć lat (!)

Victoria's Secret Show 2013Victoria's Secret Show 2013 Victoria's Secret Show 2013 Victoria's Secret Show 2013

Pochodząca z Hamburka Toni Garnn do branży mody weszła w 2006 roku, w wieku 13 lat, jednak dopiero kontrakt na wyłączność z Calvinem Kleinem , który modelka podpisała w 2008 roku, okazał się dla Toni przepustką do kariery. Od tamtej pory eteryczna blond piękność współpracowała z najważniejszymi domami mody (Ralph Lauren, Dior, Givenchy, Versace, Tommy Hilfiger ) i zrobiła mnóstwo okładek do prestiżowych magazynów ( z Vogue na czele). Ostatnio sympatia Leonardo DiCaprio wzięła udział w okładkowej sesji dla "Vogue Ukraine" . Modelka przed obiektywem Benny'ego Horne, w nadmorskiej scenerii pozuje w bardzo eleganckich, minimalistycznych stylizacjach. Taka estetyka sprawia, że młoda Toni Garrn wygląda dojrzalej, bardziej wytwornie, nie sądzicie?

Więcej zdjęć  z sesji znajdziecie w naszej GALERII.

fot.Benny Horne/fot.Benny Horne/ fot.Benny Horne/ fot.Benny Horne/

Więcej o: