Już JUTRO projektant Łukasz Jemioł będzie przez jeden dzień redaktorem naczelnym Lula.pl! Dowiedzcie się, co będzie się działo

Po Joannie Krupie i Joannie Przetakiewicz stery naczelnego naszego serwisu przejmie topowy polski projektant. Będzie bardzo... modowo!

Już w środę, 5 lutego , w naszej redakcji zawita Łukasz Jemioł , jeden z najzdolniejszych, najbardziej rozpoznawalnych i najciekawszych polskich projektantów. Tworzy kolekcje pret-a-porter do noszenia na różne okazje, ostatnio zasłynął również udaną i świetnie sprzedającą się linią basic , zaś jego pokaz, zamykający zeszłoroczny sezon, był najlepiej przemyślanym, najbardziej spójnym, wyjątkowo klimatycznym i bez wątpienia jednym z najlepszych pokazów 2014 roku:

Łukasz JemiołŁukasz Jemioł WBF WBF

W środę na Lula.pl pojawią się materiały, jakie powstały według pomysłów i pod okiem Łukasza Jemioła . Dowiemy się m.in, jakie miejsca lubi projektant, jakie marki ceni, co go zwykle inspiruje. Przyjrzymy się także najciekawszym wizażom modelek z jego pokazów, a także przypomnimy najpiękniejsze suknie jego autorstwa, w jakich wystąpiły gwiazdy. Do tego w naszym serwisie pojawią się ekskluzywne wywiady z Jemiołem, w tym duży wywiad, jakiego udzielił w naszym programie "Kobiecym Okiem" .

Zapraszamy już JUTRO . Będzie się działo!

Lula.pl exclusive

Więcej o: