Nowa sesja Kristen Stewart, gwiazdy sagi "Zmierzch". Czyżby młoda aktorka dorosła? Zobaczcie zdjęcia dla "Marie Claire"!

Przez dłuższy czas było o niej cicho, ale teraz Kristen powraca do gry. Dojrzała jako kobieta i jako aktorka. Już nie zagrałaby w filmie dla nastolatków...

Kristen Stewart ma do pokonania tę samą przeszkodę, co Selena Gomez i Vanessa Hudgens . Te młode gwiazdy zdobyły światową popularność dzięki filmom adresowanym do młodszej widowni, w których prezentowały słodki, beztroski i bardzo radosny wizerunek. Oczywiście postać Belli , w jaką w sadze "Zmierzch" wcielała się Stewart , była dużo bardziej mroczna, jednak rola zwykłej dziewczyny zamienionej w wampirzycę zaczęła Kristen przeszkadzać. No cóż, w końcu aktorka wcielała się w tę postać przez lata, niemal dorastając z widzami.

Stewart stała się tym samym niewolnicą pewnego stylu, pewnej konwencji, była niejako zmuszona do tworzenia pary z ekranowym ukochanym, Robertem Pattinsonem . Na ile ich związek był prawdziwy, a na ile został wykreowany jedynie pod publiczkę - tego nie dowiemy się pewnie nigdy. Wiadomo zaś, że dziś Kristen Stewart jest dużo bardziej niezależna w swoich wyborach (i życiowych, i artystycznych) oraz że raz na zawsze zrywa z Bellą Swan .

Niedawno gwiazda promowała swój najnowszy film - "Camp X-Ray" - na Festiwalu Filmowym w Sundance, a teraz jej twarz pojawiła się na okładce marcowego wydania amerykańskiej "Marie Claire" , jednego z najważniejszych miesięczników o modzie, urodzie i stylu życia.

Marie Claire

Na zdjęciach Stewart promuje najnowsze trendy, pozując w kreacjach z wiosennych kolekcji światowych domów mody. Oglądamy ją m.in. w żakiecie od Versace , krótkim topie i szortach marki Fendi , metalicznej sukience od Proenza Schouler , skórzanej kurtce od Louis Vuitton , w granatowym zestawie od Giambattista Valli oraz we wzorzystej, zdobionej koralikami sukience od Emilio Pucci , którą widzimy też na okładce.

Cała sesja jest stosunkowo skromna, minimalistyczna, nic nie odwraca naszej uwagi od Kristen Stewart . Sama aktorka również wydaje się jakby poważniejsza, bardziej wyrafinowana i świadoma siebie niż dotychczas. Czyżby w jej życiu dokonały się jakieś wielkie zmiany...?

Wszystkie zdjęcia znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: