Drapieżne, jak dotąd nieznane oblicze Polki - rozpoznajcie modelkę na zdjęciu?

Zobaczcie niezwykły edytorial "Fantastic Jewels", załączony do marcowego wydania "Vogue Nederland".

Gwiazdą dodatku poświęconego luksusowej biżuterii została Ola Rudnicka.  O 19-latce mówi się ostatnio w kontekście jej udziału w nowojorskim tygodniu mody. Podopieczna Model Plus podczas ostatniego tygodnia była bezkonkurencyjna. Podczas NYFW pojawiła się na wybiegu u najbardziej liczących się projektantów. Wypatrzyłyśmy ją miedzy innymi u Marca Jacobsa, Proenzy Schouler, Tommy'ego Hilfigera, Diane Von Furstenberg, Victorii Beckham czy Very Wang.

Gwiazdą dodatku poświęconego luksusowej biżuterii została Ola Rudnicka. O 19-latce mówi się ostatnio w kontekście jej udziału w nowojorskim tygodniu mody. Podopieczna Model Plus podczas ostatniego tygodnia była bezkonkurencyjna. Podczas NYFW pojawiła się na wybiegu u najbardziej liczących się projektantów. Wypatrzyłyśmy ją miedzy innymi u Marca Jacobsa, Proenzy Schouler, Tommy'ego Hilfigera, Diane Von Furstenberg, Victorii Beckham czy Very Wang.

kolaż lula.plkolaż lula.pl kolaż lula.pl kolaż lula.pl/ Narciso Rodriguez/Tommy Hilfiger/Vera Wang

W oczekiwaniu na kolejne tygodnie mody, przedstawiamy wam edytorial z Olą w roli głównej. Blondwłosa modelka o bardzo subtelnej urodzie, przed obiektywem Boe Mariona wciela się w rolę temperamentnej femme fatale . Jest niemal nie do rozpoznania! W pełnych przepychu stylizacjach, wyrazistym wizażu i oryginalnej fryzurze nawiązującej do estetyki lat 80., Rudnicka prezentuje luksusową i ciężką biżuterię między innymi od Bulgari, Choparda i Tiffany&Co.

Jak wam się podoba w takim wydaniu? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII.

Fot. Boe MarionFot. Boe Marion Fot. Boe Marion Fot. Boe Marion

Więcej o: