Joan Smalls tańczy na rurze (!), a Monika "Jac" Jagaciak regeneruje siły na zajęciach jogi, czyli prywatne zdjęcia modelek z minionego tygodnia [INSTAGRAM]

Podglądamy, co modelki robiły w przeciągu kilku ostatnich dni. Większość z nich intensywnie pracowała w Nowym Jorku, gdzie odbywał się tydzień mody. Co robiły w czasie wolnym?

Większość z nich odpoczywała w sali od fitnessu, ale nie tylko. Cara Delevingne , choć nie poszła w żadnym pokazie podczas NYFW, chętnie uczestniczyła w organizowanych after party.

Magdalena Frąckowiak razem z ukochanym - Danielem Cavallim , również przyjechała do Nowego Jorku. Gwiazda nie brała udziału w pokazach, odwiedziła za to studio Patricka Demarcheliera. Efekty ich pracy poznamy niedługo w Vogue . Czekamy z niecierpliwością!

Miranda Kerr pochwaliła się kolejnym kontraktem. Modelka, która została nową ambasadorką H&M, zaprojektowała również porcelanowe filiżanki, które będzie można kupić w jej rodzinnej Australii, W USA, w Wielkiej Brytanii, Japonii i Tajlandii.

Rosie Huntingotn -Whiteley przebywa ostatnio w słonecznym Los Angeles ( tutaj możecie zobaczyć amerykańską willę modelki ). Przez cały czas reklamuje linię bielizny sygnowaną swoim nazwiskiem. W czasie wolnym Rosie relaksuje się na pchlich targach, gdzie wyszukuje niepowtarzalne ubrania vintage.

Więcej zdjęć modelek z minionego tygodnia znajdziecie w naszej GALERII.

InstagramInstagram Instagram Instagram

Więcej o: