La Mania wprowadza nową linię! Poznaj szczegóły

Marka proponuje sportową lecz wciąż szykowną modę prêt-à-porter.

Polska marka La Mania wsłuchała się w potrzeby swoich klientek, dla których liczy się wygoda oraz nowoczesny design, i wprowadza na rynek La Manię Fit ! Nowa linia ubrań, którą wymyśliła dyrektor artystyczna marki - Joanna Przetakiewicz , to kwintesencja sportowej elegancji.

La Manię Fit charakteryzują zgrabne, geometryczne sylwetki i romantyczny minimalizm, a także subtelne złote elementy, nadające ubraniom luksusowego wyrazu. Wygodę i luksus zapewnia też super delikatna, stuprocentowa bawełna z włoskich manufaktur. Kolekcja utrzymana jest w kolorach kontrastujących: czerni i bieli oraz w przejściowej szarości. Ubrania z nowej linii są bardzo uniwersalne. W zależności od dodatków nadają się na co dzień, lub na imprezę.

Zgrabną, bardzo efektowną szarą sukienkę z rękawami-dzwonkami Joanna Przetakiwiecz zaprezentowała już w grudniu w naszym programie Kobiecym Okiem (zobacz odcinek).

mat.prasowe La Mania/ model Capucinemat.prasowe La Mania/ model Capucine mat.prasowe La Mania/ model Capucine

mat.prasowe La Mania/ model Capucine

Kobiecym OkiemKobiecym Okiem Kobiecym Okiem Kobiecym Okiem

La Mania Fit dostępna będzie na początku marca w stacjonarnych salonach La Manii oraz w e-butiku ( www.lamania.eu ). Ceny plasują się między 290 a 1590 złotych.

Więcej zdjęć ubrań z nowej linii znajdziecie w naszej GALERII.

Więcej o: