Kasia Struss gwiazdą najnowszego wydania "Dior Magazine" - dlaczego pozuje w tak odpychającej scenerii?

Raf Simons ma słabość do polskiej modelki i po raz kolejny zaprosił ją do współpracy.

Podopieczna Avant Models bierze aktualnie udział w trwających tygodniach mody. Mając wypracowaną już pozycję w branży, Kasia pojawia się na wybiegu tylko u najważniejszych projektantów. I tak też w Nowym Jorku wypatrzyłyśmy Polkę u Michaela Korsa oraz u zaprzyjaźnionego z modelką Alexandra Wanga . Natomiast podczas obecnie trwającego mediolańskiego fw, Struss przeszła się po wybiegu prezentując kolekcję Ports 1961, Versace i Gucci .

Alexander Wang/Michael Kors/ Gucci/ Ports 1961Alexander Wang/Michael Kors/ Gucci/ Ports 1961 Alexander Wang/Michael Kors/ Gucci/ Ports 1961 Alexander Wang/Michael Kors/ Gucci/ Ports 1961

Jesteśmy ciekawe, w których pokazach weźmie udział podczas zbliżającego się paryskiego fw. Przypomnijmy, że we wrześniu Kasię Struss zatrudniły takie domy mody, jak Isabel Marant, Balmain, Lanvin, Balenciaga, Chloe i Dior. Z tej właśnie kolekcji na wiosnę 2014, podopieczna Avant Models prezentuje większość wybiegowych setów w najnowszym wydaniu magazynu Dior .

Dior SS 2014Dior SS 2014 Dior SS 2014 Dior SS 2014

Raf Simons postanowił pokazać bardzo kobiecą i elegancką kolekcję w niekonwencjonalnej oprawie. Modelka pozuje więc przed obiektywem Josha Olinsa w mało estetycznym anturażu. Efekt końcowy jest zatem pełen kontrastów. Z jednej strony piękne, kobiece i bardzo eleganckie kreacje, a z drugiej odrażająca sceneria elektrowni.

Czy taka oprawa potęguje ostateczny wyraz artystyczny fotografii?

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII .

fot.Josh Olinsfot.Josh Olins fot.Josh Olins fot.Josh Olins

Więcej o: