Jennifer Lawrence i Natalie Portman ponownie w kampaniach Diora. Która wypadła lepiej? [SONDAŻ]

Pojedynek dwóch hollywoodzkich aktorek w barwach Diora. Która wyszła z niego zwycięsko?

Dwie hollywoodzkie aktorki wzięły udział w kolejnych kampaniach reklamowych produktów, których są twarzami. Chodzi oczywiście o luksusową markę Dior i linię torebek Lady Dior , którą promuje Jennifer Lawrence , a także o perfumy Miss Dior , które od lat reklamuje Natalie Portman .

Każda z kampanii Diora na sezon wiosna/lato 2014 jest osadzona w charakterystycznej dla siebie estetyce. W przypadku Miss Dior jest dziewczęco, słodko, delikatnie z dominującą jasnoróżową barwą. Lady Dior są zaś osadzone na surowym tle, a Jennifer Lawrence wygląda niezwykle świeżo, młodzieńczo i bardzo naturalnie, czyli tak, jak w poprzedniej edycji kampanii (to już jej trzecia współpraca z marką).

DIORDIOR Kolaż Lula.pl Kolaż Lula.pl

Zarówno Portman , jak i Lawrence pozują w kreacjach Rafa Simonsa dla Diora. Natalie ma na sobie prześliczną bladoróżową suknię z kolekcji Haute Couture, zdobioną maleńkimi multikolorowymi kwiatowymi aplikacjami. Do tego rozpuszczone, zalotnie odrzucone do tyłu długie włosy. Autorem zdjęć jest Tim Walker .

Jennifer widzimy zaś w prostych kreacjach pret-a-porter z kolekcji wiosennej i oczywiście z pięknymi pikowanymi torebkami na łańcuszku (to obiekty pożądania każdej fashionistki) w dłoni. Lawrence sfotografował dla Diora słynny Patrick Demarchelier .

Wszystkie zdjęcia znajdziecie w naszej GALERII

Która z najnowszych kampanii francuskiego domu mody podoba wam się bardziej? Zagłosujcie w naszym SONDAŻU !

Wolę kampanię z:
Więcej o: