Dziki zachód z Magdaleną Jasek w roli głównej - najlepsza jak dotychczas sesja modelki?

Zobaczcie niezwykle klimatyczne zdjęcia załączone do marcowego wydania magazynu "Numero".

Podopieczna agencji Free Models idzie jak burza, a jej kariera rozwija się w ekspresowym tempie. Wystarczy wspomnieć tylko o niezliczonej ilości pokazów, które Polka zrobiła podczas ostatnich i obecnie trwających tygodni mody. Magda zaprezentowała kolekcję najbardziej prestiżowych domów mody, między innymi wpatrzyłyśmy ją w pokazie H&M, Emilio Pucci, Michaela Korsa, Very Wang czy Alexandra Wanga . Aż dziw, że Jasek wciąż pozostaje w niepozycjonowanym rankingu Hot List , czyli w tzw. "poczekalni". Przypomnijmy, że zestawienie jest sporządzane i regularnie aktualizowane przez serwis models.com. Miejmy nadzieję, że po obecnym sezonie, rudowłosa i bardzo ambitna Polka będzie mogła poszczycić się obecnością w prestiżowym rankingu Top 50 models. Trzymam za Magdalenę kciuki.

kolaż lula.plkolaż lula.pl kolaż lula.pl kolaż lula.pl/Emilio Pucci/Iceberg/Michael Kors/ Roberto Cavalli

kolaż lula.plkolaż lula.pl kolaż lula.pl kolaż lula.pl/Tommy Hilfiger/ Vera Wang/ Salvatore Ferragamo/ Sportmax

Tym razem ulubienica Marca Jacobsa może pochwalić się bardzo udaną sesją. W załączonym do marcowego numeru magazynu Numero edytorialu, eteryczna modelka w stylizacjach nawiązujących do estetyki dzikiego zachodu, między innymi od Louis Vuitton, pozuje przed obiektywem Koto Bolofo. Czarno-białe zdjęcia wykonane w scenerii pustynnych stepów są bardzo klimatyczne i wydobywają z Magdy niezwykłą charyzmę. Jesteśmy zahipnotyzowane! A w?

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII.

Tym razem ulubienica Marca Jacobsa może pochwalić się bardzo udaną sesją. W załączonym do marcowego numeru magazynu Numero edytorialu, eteryczna modelka w stylizacjach nawiązujących do estetyki dzikiego zachodu, między innymi od Louis Vuitton , pozuje przed obiektywem Koto Bolofo . Czarno-białe zdjęcia wykonane w scenerii pustynnych stepów są bardzo klimatyczne i wydobywają z Magdy niezwykłą charyzmę. Jesteśmy zahipnotyzowane! A w? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII.

fot.Koto Bolofofot.Koto Bolofo fot.Koto Bolofo fot.Koto Bolofo

Więcej o: