To już 6 (!) reklama na wiosnę 2014 z Mirandą Kerr w roli głównej. Czy to nie jest już lekki przesyt?

Dla reklamodawców jednak, modelka jest wciąż gwarantem sukcesu kolekcji.

W ubiegłym roku, w życiu Australijki sporo się działo i to zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Modelka rozwiodła się z mężem, przystojnym aktorem Orlando Bloomem . Hiszpańska sieciówka Mango nie przedłużyła z nią kontraktu. Co więcej, Miranda zdecydowała się zakończyć współpracę z Victoria's Secret tłumacząc, że chce poświęcić się wychowaniu syna, uroczego Flynna oraz zająć się promocją organicznych kosmetyków, własnej marki KORA. Decyzja Australijki nie spotkała się z pozytywnym przyjęciem. Bez wsparcia znanego męża i bieliźniarskiej marki, dzięki której Kerr stała się gwiazdą, media wróżyły jej rychły koniec kariery.

Na przekór wszystkim kariera Mirandy rozwija się w najlepsze. Dla reklamodawców modelka jest wciąż gwarantem sukcesu. Dzięki niej słupki sprzedaży danej kolekcji rosną w bardzo szybkim tempie. Wystarczy tylko wspomnieć o instagramowej kampanii bielizny Calvina Kleina " My Calvins". Miranda w pół godziny po opublikowaniu zdjęcia, zebrała 4o tyś. "like'ów"(!).

Instagram/mirandakerrInstagram/mirandakerr Instagram/mirandakerr Instagram/mirandakerr

Były Aniołek VS w sezonie wiosna 2014 jest już twarzą takich marek jak Swarovski , chińskiej marki Ochirly (firma lansuje estetykę retro), czy szwedzkiego giganta H&M .

Ochirly ss 2014Ochirly ss 2014 Ochirly ss 2014 Ochirly ss 2014

Teraz światło dzienne ujrzały dwie kolejne reklamy z Mirandą w roli głównej. Australijka przyjęła zaproszenie do współpracy od amerykańskiej firmy Wonderbra i od Reeboka . Warto zaznaczyć, że bieliźniarska marka jest głównym konkurentem byłego pracodawcy Kerr - Victoria's Secret. W eleganckiej bieliźnie Wonderbra , modelka prezentuje się równie wdzięcznie, co w kompletach VS. Zdjęcia zostały wykonane w prostym, studyjnym anturażu, bez zbędnej oprawy. Dzięki temu całą uwagę przykuwa uwodzicielska modelka.

WonderbraWonderbra Wonderbra Wonderbra

W reklamie Reeboka z kolei, modelka jest nieco odważniejsza. W materiale wideo Kerr w końcowym ujęciu występuje zupełnie nago! W ten sposób modelka zachęca klientów do kupna butów z nowej kolekcji marki. Kampania ta wywołała w Internecie spore zamieszanie. A wy co o niej myślicie?

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII.

screen ytscreen yt screen yt screen yt

 

materiały partnera: Okazje.info

15594964

Więcej o: