Maja Salamon jako eteryczna nimfa czy wyrachowana domina? Który wizerunek bardziej jej pasuje?

Zobaczcie dwie najnowsze, skrajnie różne sesje modelki.

Podopieczną agencji D'vision częściej niż w magazynach możemy zobaczyć na światowych wybiegach. Urokliwa i skromna Salamon podczas ostatniego maratonu fashion weeków zrobiła aż 40 pokazów (!) Nietuzinkową urodę w stylu "porcelanowej" lalki doceniły najbardziej prestiżowe domy mody. Blondwłosą modelkę wpatrzyłyśmy na wybiegu u Victorii Beckham, Hugo Bossa, Very Wang, Donny Karan, Tommy'ego Hilfigera, Valentino, Sportmax, Roberta Cavalli, Chanel, Kenzo, Louis Vuitton, Saint Laurenta.

Pomimo że do Salamon przylgnęła łatka modelki wybiegowej, między kolejnymi pokazami Maja pracuje również nad swoim portfolio. Ostatnio podopieczna D'Vision wzbogaciła swoją książkę, o dwie bardzo intrygujące sesje zdjęciowe.

W edytorialu załączonym do kwietniowego "Vogue Russia ", Maja pozuje w nadmorskim, śródziemnomorskim anturażu. Przed obiektywem Paolo Zerbiniego, w setach wiosennych kolekcji Kenzo, Jil Sander, Balenciagi, Christophera Kane'a, modelka prezentuje się tajemniczo, subtelnie i przede wszystkim dziewczęco.

fot.Paolo Zerbinifot.Paolo Zerbini fot.Paolo Zerbini fot.Paolo Zerbini

Z kolei w kwietniowym wydaniu "Interview Germany " modelka wciela się w zupełnie inną rolę. W edytorialu Street Art Salamon jest wyrazistą, wyrachowaną wręcz dominą. W ekscentrycznych stylizacjach z kolekcji Prady na tegoroczną wiosnę, w futurystycznym makijażu, Maja prezentuje się awangardowo. Autorem intrygujących ujęć jest Sharif Hamza.

W którym wydaniu podopieczna D'Vision prezentuje się korzystniej? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII.

fot.Sharif Hamzafot.Sharif Hamza fot.Sharif Hamza fot.Sharif Hamza

Więcej o: