Amanda Seyfried dla W Magazine - coraz bardziej sexy?

Bikini i kowbojskie botki? To niecodzienne połączenie wymyślił sam Edward Enninful, szef działu mody W. Jak uważacie, czy takie stylizacje służą zmysłowej Amandzie Seyfried?

Migdałowe oczy i blond fryzura mogą mylić. Amanda Seyfried wygląda na niewiniątko, ale zawsze bała się zaszufladkowania i wybierała różnorodne role. W 2009 r. odegrała gorącą scenę miłosną z Megan Fox (w filmie "Zabójcze ciało), a w zeszłym roku wcieliła się w rolę zakompleksionej gwiazdy porno Lindy Lovelace .

Jedak to rola w "Nędznikach" przyniosła jej międzynarodową rozpoznawalność i, jak deklaruje 28-letnia aktorka, zamknęła czasy względnej prywatności.

Myślę, że nie byłam naprawdę sławna, aż do zeszłego roku. Miałam wrażenie, że nikt nie zwraca specjalnej uwagi na to, co robię. To było dobre. Ale "Nędznicy" to był międzynarodowy hit, wiele się zmieniło. Wcześniej byłam bardziej anonimowa - mówi Amanda w rozmowie z W.

W tym sezonie Seyfried wraca w roli kostiumowej, tym razem w komedii. W maju do kin wejdzie "Dziki Zachód dla opornych" Setha McFarlane . Na planie Amandzie towarzyszą m. in. Neil Patrick Harris , Charlize Theron i... prowokacyjna komiczka Sarah Silverman .

Universal Pictures

Podróż w kierunku Dzikiego Zachodu zaprowadziła Amandę na okładkę kwietniowego numeru W . W mocnym makijażu, z kocim, lekko rozmazanym okiem i rozpuszczonymi włosami wygląda jak seksbomba. Najbardziej eleganckie ze zdjęć Craiga McDeana trafiło na okładkę. Aktorka pozuje w diamentowej biżuterii Chanel i "smokingowym" kostiumie jednoczęściowym tej samej marki.

W Magazine/ Craig McDean

W środku jest już bardziej kolorowo. Estetyka zdjęć zdaje się opisywać aktorską drogę Seyfried - kowbojskie buty nawiązują do jej nowego filmu, kiczowata scenografia w stylu lat 70. - do "Lovelace". W centrum tego zamieszania znajdziemy bikini znanych domów mody - Louis Vuitton , Dolce & Gabbana , Michael Kors . Jednak w tym otoczeniu symbole wakacyjnego luksusu wyglądają całkiem zwyczajnie, a nawet pospolicie.

Jak oceniacie sesję okładkową Amandy Seyfired? Internauci są podzieleni - jedni zachwycają się seksapilem aktorki, inni wytykają jej widoczny na zdjęciach dyskomfort.

Amanda Seyfried w sesji dla W Magazine w GALERII

Więcej o: