Angelina Jolie jako "Maleficent" ("Czarownica") - niesamowita metamorfoza [ZDJĘCIA]

30 maja zobaczymy w 3D jak Angelina Jolie rzuca klątwy i zmienia się w skrzydlatego smoka. I wygląda przy tym przepięknie!

Od początku roku Disney podgrzewa atmosferę wokół filmu "Czarownica" ujawniając kolejne plakaty, zdjęcia i zwiastuny. Superprodukcja Disneya jest prequelem rysunkowej opowieści o Śpiącej Królewnie. Angelina Jolie wciela się w rolę czarownicy, która stopniowo zmienia się w czarny charakter i dojrzewa do rzucenia klątwy na Aurorę. Wiemy już, że aktorka przeszła niesamowitą metamorfozę - na planie doklejano jej sztuczne kości policzkowe (takie same nosiła kiedyś Lady Gaga ), zakładano zielono-żółte kontaktówki, sztuczne pazury. Strój Maleficent składa się z długiej peleryny i rogatego czepca z czarnej skóry. W naszych oczach jest jednak wciąż tą samą Angeliną , którą podziwiamy na czerwonym dywanie.

Disney

Okazuje się, że nie wszyscy są zachwyceni mroczną pięknością w pelerynie. Producenci mieli problem ze znalezieniem dziewczynki, która mogłaby zagrać 3-letnią księżniczkę Aurorę . Na widok Angeliny dzieci zanosiły się płaczem. Podobnie zresztą zareagował jej 10-letni syn Pax. Ostatecznie w roli małej księżniczki wystąpiła córeczka Jolie i Brada Pitta , Vivienne . Tylko ona potrafiła rozpoznać mamę w skomplikowanej charakteryzacji.

MAC

Czy ktoś chciałby z własnej woli wyglądać jak rogata czarownica? Okazuje się, że tak. Ruszyła już machina marketingowa - MAC wypuszcza linię kosmetyków inspirowaną mrocznym wizerunkiem baśniowej postaci Maleficent. Jeszce bardziej zaskakujący jest pomysł marki Stella McCartney . W ramach linii Stella McCartney Kids debiutują kostiumy na bal przebierańców w stylu nowego filmu Disneya. Nadchodzi moda na rogi!

Stella McCartney Kids

Kadry i zdjęcia związane z filmem "Czarownica" zobaczysz w GALERII

Zachęcamy też do obejrzenia najnowszego zwiastunu superprodukcji Disneya:

 

źródło: Okazje.info

Więcej o: