Kristen Stewart w kampanii Chanel Métiers d'Art: nie zgadlibyście, jak wyciekły te zdjęcia!

Premiera kampanii Chanel Métiers d'Art 2014 z Kristen Stewart jest przewidziana na maj, ale już teraz możecie zobaczyć kilka zdjęć aktorki w kowbojskich stylizacjach. Zobaczcie, kto opublikował je na Instagramie.

Wiadomość, że do grona ambasadorek Chanel dołącza Kristen Stewart na pewno była zaskoczeniem. Ogłoszono ją w czasie pokazu Métiers d'Art 2014 "Paris-Dallas". Show upamiętniał wizytę Coco Chanel w Teksasie w 1957 r. Projektantka przyjechała na zaproszenie luksusowego domu handlowego Neiman Marcus . Ciepłe przyjęcie w Ameryce ułatwiło Coco odbudowę renomy swojego domu mody. W nowej kolekcji Karl Lagerfeld chciał oddać hołd kulturze regionu, przywołując motywy indiańskie i kowbojski szyk rodem z westernów. Najwięcej kontrowersji wzbudził pióropusz, akcesorium przeciw którego wykorzystaniu w modzie regularnie protestują społeczności indiańskie (podobne problemy miały już H&M i Victoria's Secret ). Pióropusza w kampanii sfotografowanej przez Lagerfelda na razie nie widzimy, jest za to bohaterka sagi "Zmierzch". Tradycyjnie bez uśmiechu na twarzy.

Pióropusze w pokazie Chanel 'Paris-Dallas'Pióropusze w pokazie Chanel "Paris-Dallas" Chanel Chanel

Kristen Stewart była oczywiście gościem honorowym pokazu. Przybyła w dość casualowym stroju z wiosennej kolekcji Chanel , który zebrał mieszane recenzje. Nie wszystkim spodobało się przyłączenie aktorki do szacownego grona ambasadorek domu mody.

Kristen StewartKristen Stewart CHANEL CHANEL

Kristen nie cieszy się specjalną sympatią publiczności, ale nie zapominajmy, że już wcześniej inspirowała projektantów. Nicolas Ghesquiere zabrał ją na na MET Gala i uczynił twarzą zapachu Balenciagi "Florabotanica". Karl Lagerfeld także ma słabość do zbuntowanych dziewczyn. Jego ulubioną modelką pozostaje nieposkromiona Cara Delevingne , a za wcielenie współczesnego cool uważa on wytatuowaną i modelkę i perkusistkę Alice Dellal .

Premiera kampanii Chanel z Kristen Stewart była wyznaczona dopiero na maj, ale kilka zdjęć już wyciekło do sieci. Pojawiły się one na instagramowym profilu użytkownika "garcon_chanel". Kim jest "chłopak Chanel"? Nikim, a przynajmniej nikim, kto powinien mieć dostęp do surowych zdjęć Chanel . Jeśli wierzyć w prawdziwość tej tajemniczej postaci byłby on obsesyjnym fanem francuskiego domu mody, studentem prestiżowej Parsons School of Design i właścicielem potężnej fortuny. Zamieszcza swoje zdjęcia w strojach Chanel i Prady , fotki z showroomów i przymiarek w atelier Chanel Couture. Jego kot nosi biżuterię Chanel .

Zdjęcia na Instagramie 'garcon_chanel'Zdjęcia na Instagramie "garcon_chanel" Instagram garcon_chanel Instagram garcon_chanel

Czy "garcon_chanel" to prawdziwy klient domu mody czy jakiś dziwaczny konstrukt PR-owców? Wygląda na to, że chłopak aspiruje do roli gwiazdy blogosfery albo przynajmniej mediów społecznościowych. Zdjęcia kampanii Chanel po kilku godzinach zniknęły z jego profilu, ale zdążyły już rozsiać się po internecie.

Kristen Stewart w kampanii Chanel Métiers d'Art 2014 "Paris-Dallas" w GALERII >>>

Topman Hype Sand Backpack

Więcej o: