Charlotte Tomas - nowa gwiazda polskiego modelingu? [WYWIAD!]

Choć w branży mody obraca się już od wielu lat, to dopiero od niedawna kariera charyzmatycznej blondynki nabiera rozpędu.

Decyzja o nawiązaniu współpracy z Model Plus (2008r) była dla Charlotte kluczowa. Agencja zauważyła w Tomas (znanej również jako Tomaszewski) ogromny potencjał. Wcześniej  modelka była związana a agencją Mango. Przełomowym momentem, który przerwał w karierze dziewczyny pewien marazm, była zmiana koloru włosów. Agencja zaproponowała Tomas jasny blond w stylu Marylin Monroe. Tak jak i w przypadku  Anji Rubik, Kasi Struss czy Karlie Kloss, diametralna zmiana fryzury okazała się dla Charlotte momentem kulminacyjnym.

Wówczas o roztaczającą wokół siebie tajemniczą aurę modelkę (Charlotte nie chce  podawać do publicznej wiadomości swojego wieku), zaczęły upominać się redaktorzy magazynów, fotografowie oraz światowi projektanci. Podopieczna Model Plus pierwszy sezon na światowych wybiegach również ma za sobą. Jej debiut był bardzo udany! Eteryczna Charlotte w czasie ostatnich tygodni mody poszła w pokazie Band of Outsiders, Koonhor, Hache i Adama Selman.

Jednak częściej niż na wybiegach Charlotte robi modowe edytoriale. Przez 6 lat współpracy z Model Plus Tomas udało się zrobić sesje między innymi dla Vogue Portugal, Vogue Russia, Vogue Japan,  Harper's Bazaar, K MAG, Pani,  Telva. Modelka  jest też gwiazdą lookbooka Resort 2014 Marca Jacobsa, a w obecnym sezonie  reklamuje  perfumy Commes des Garsons.

Tym razem nietuzinkową urodę modelkę możemy podziwiać w kwietniowym ELLE Canada. Charlotte  w jasnej, studyjnej scenerii, w kreacjach od Diora, Vry Wang czy Sportmax,  pozuje przed obiektywem Maxa Abadian. Zwieńczeniem stylizacji jest świeży, wiosenny wizaż  modelki. Usta w kolorze ceglastej czerwieni dodają Tomaszewskiej niesamowitego uroku.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII.

Decyzja o nawiązaniu współpracy z Model Plus (2008 rok) była dla Charlotte kluczowa. Agencja zauważyła w Tomaszewskiej (znanej również jako Tomas ) ogromny potencjał. Wcześniej modelka była związana z agencją Mango . Przełomowym momentem, który przerwał w karierze dziewczyny pewien marazm, była zmiana koloru włosów. Agencja zaproponowała Tomas jasny blond w stylu Marylin Monroe . Tak jak i w przypadku Anji Rubik, Kasi Struss czy Karlie Kloss, diametralna zmiana fryzury okazała się dla Charlotte momentem kulminacyjnym.

Wówczas o roztaczającą wokół siebie tajemniczą aurę modelkę zaczęli upominać się redaktorzy magazynów, fotografowie oraz światowi projektanci. Podopieczna Model Plus pierwszy sezon na światowych wybiegach również ma już za sobą. Jej debiut był bardzo udany! Eteryczna Charlotte w czasie ostatnich tygodni mody wystąpiła w pokazie Band of Outsiders, Koonhor, Hache i Adama Selmana. Jednak częściej niż na wybiegach Tomaszewska robi modowe edytoriale. Przez sześć lat współpracy z Model Plus Tomas udało się zrobić sesje między innymi dla "Vogue Portugal", "Vogue Russia", "Vogue Japan", "Harper's Bazaar', "K MAG", "Pani' i 'Telva".

Modelka jest też gwiazdą lookbooka kolekcji Resort 2014 Marca Jacobsa , a w obecnym sezonie reklamuje perfumy Commes des Garcons .

 

Tym razem nietuzinkową urodę modelki możemy podziwiać w kwietniowym "ELLE Canada" . Charlotte w jasnej, studyjnej scenerii, w kreacjach od Diora, Very Wang czy Sportmax , pozuje przed obiektywem Maxa Abadiana . Zwieńczeniem stylizacji jest świeży, wiosenny wizaż modelki. Usta w kolorze ceglastej czerwieni dodają Tomaszewskiej niesamowitego uroku. Jak wam się podoba?

Specjalnie dla lula.pl Charlotte Tomas odpowiedziała na kilka pytań:

- Co uważasz za swój największy dotychczasowy sukces?

Charlotte Tomas: Ciężko wybrać ten jeden, szczególny moment... Każdy sukces to przede wszystkim zasługa moich bookerów. Jednak najbardziej cenię sobie pracę z Vivienne Westwood, Heleną Christensen, Markiem Jacobsem i Terrym Richardsonem. - O jakim zleceniu marzysz, z którym fotografem chciałabyś pracować?

Od dłuższego czasu marzę, żeby stanąć przed obiektywem Camilli Akrans.

- Czy jest taka granica, której nie chcesz przekraczać przed obiektywem aparatu?

Granice są po to, żeby je łamać, a przynajmniej poszerzać.

- Które modelki cenisz?

Kate Moss, Małgosię Belę oraz Larę Stone.

- Czy z dziewczynami z agencji wspieracie się? Zwłaszcza podczas tygodni mody? Z którą koleżanką udało Ci się nawiązać najlepszy kontakt?

Zawsze mogę liczyć na Olę Rudnicka, Lenę Jasłowską i Justynę Stolarczyk. Nawet gdy znajdujemy się na innych kontynentach, to nadrabiamy zaległości przez internet. - Jak udaje Ci się zachować tak szczupłą sylwetkę - geny, sport ?

Dobre geny plus zdrowe odżywianie są kluczem do sukcesu.

Tak więc trzymamy kciuki za Charlotte i życzymy jej kolejnych sukcesów.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII.

fot.Max Abadianfot.Max Abadian fot.Max Abadian fot.Max Abadian

Więcej o: