Już DZIŚ pierwszy warszawski pokaz Tomasza Olejniczaka, czyli TOMAOTOMO. Kto przyjdzie oklaskiwać projektanta? Gwiazdy, blogerki i modelki [ZDJĘCIA]

Na pewno nie zabraknie muzy Olejniczaka, pięknej Weroniki Książkiewicz.

Pod koniec marca otworzył swój pierwszy butik, a już dziś zaprezentuje w Warszawie po raz pierwszy swoja kolekcję. Dotychczas projekty Tomasza Olejniczaka , twórcy marki Tomaotomo , można było kupić w butiku internetowym Mostrami, a przyglądać się im z bliska w czasie łódzkich tygodni mody (Olejniczak zadebiutował na polskim fashion weeku w 2011 roku).

Tworzeniem efektownych sukienek z gipiury - to jego ulubiona tkanina - Olejniczak zajmuje się zawodowo od kilku lat. W tym czasie zdołał zjednać sobie wiele gwiazd, a jedną z nich, aktorkę Weronikę Książkiewicz , uczynił swoją muzą. To właśnie jej imię stanowi nazwę najnowszej kolekcji projektanta:

TomaotomoTomaotomo mat.prasowe

Książkiewicz na pewno będzie obecna dziś wieczorem w warszawskim Soho Factory , gdzie odbędzie się wielki pokaz. Kogo jeszcze możemy się spodziewać? Zapewne zjawi się blogerka Maffashion (stała klientka Olejniczaka), a także pisarz i ekscentryk Michał Witkowski (na swoim Facebooku napisał, że już zaczął się stroić na wydarzenie). Prawdopodobnie w pierwszym rzędzie zasiądą Jessica Mercedes Kirschner (stroje Tomaotomo nosiła m.in. na fashion weeku w Nowym Jorku), Natalia Siwiec , Ilona Felicjańska oraz Magda Steczkowska (ją Olejniczak ubiera najczęściej). Fanką koronkowych sukienek Tomasza Olejniczaka jest też modelka Karolina Malinowska . Jej stylizacją z metką Tomaotomo zachwycałyśmy się w zeszłym roku:

Być może zobaczyć najnowsze dzieła Olejniczaka przyjdą Maja Hirsch , dawno niewidziana na salonach Ramona Rey , a nawet Ola Kwaśniewska . W końcu każda z pań co najmniej kilka razy wystąpiła w jego kreacjach.

Lula.pl miała przyjemność objąć dzisiejsze wydarzenie patronatem medialnym, a więc nas na pewno nie zabraknie na pokazie! Gorące zdjęcia zamieścimy w czasie trwania pokazu na naszym Facebooku , a w czwartek znajdziecie w naszym serwisie relację z czerwonego dywanu oraz recenzję kolekcji. A czego możemy się spodziewać na wybiegu? Zajrzyjcie do GALERII , by się przekonać!

Przy okazji, same bardzo sobie cenimy projekty Tomaotomo. W lekkiej czarnej bluzce i krótkiej białej spódniczce Natalia prowadziła nawet jeden z odcinków naszego programu "Kobiecym Okiem" (poniżej):

Zobacz wideo
Więcej o: