Poppy Delevingne zorganizowała wieczór panieński, a Jourdan Dunn rozpoczęła współpracę z Maybelline, czyli prywatne zdjęcia modelek [INSTAGRAM]

Co gwiazdy modelingu robiły w przeciągu ostatnich kilku dni? Okazuje się, że poza zabawą na Coachelli, w ich życiu wiele się działo!

Wczoraj 27 urodziny świętowała Rosie Huntington-Whiteley. Z tej okazji modelka zorganizowała dla swoich przyjaciół przyjęcie. Na urodzinowe party wpadła między innymi Candice Swanepoel i Heather Marks . Dla Rosie był to zresztą bardzo imprezowy tydzień. W zeszły weekend Brytyjka nie tylko bawiła się na Coachelli (jak większość modelek), ale też wzięła udział w wieczorze panieńskim swojej przyjaciółki - Poppy Delevingne.

Siostra Cary , która na ślubnym kobiercu stanie już za miesiąc, podczas kalifornijskiego festiwalu zorganizowała huczny wieczór "Popchella ". Sądząc po zamieszczonych na Instagramie zdjęciach, przyjęcie, na którym pojawiła się Cara czy Sienna Miller , było bardzo udane! Na przekór tradycji, na wieczorze panieńskim Poppy bawli się także mężczyźni (nie tylko striptizerzy ale też przyjaciele) oraz jej przyszły mąż!

Co słychać u innych topowych modelek? Jourdan Dunn podpisała lukratywny kontrakt z Maybelline, Alessandra Ambrosio po zeszłym festiwalowym weekendzie pojechała z dziećmi na wakacje, Bar Refaeli pokazała młodszego i jakże przystojnego brata, Constance Jablonski pochwaliła się, ze udało jej się przebiec maraton, a Anja Rubik relaksuje się w bibliotece.

Więcej zdjęć modelek znajdziecie w naszej GALERII.

Instagram/poppydelevingneInstagram/poppydelevingne Instagram/poppydelevingne Instagram/poppydelevingne

Więcej o: