Emma Stone w sukniach Valentino, Diora i Marchesy w sesji dla "Vogue'a": Kocham pracować z moim partnerem, on jest dla mnie kimś wyjątkowo ważnym [ZDJĘCIA]

Po skandalu z Kim Kardashian i Kanye Westem, Anna Wintour gwiazdą nowego numeru swojego magazynu uczyniła aktorkę, cieszącą się wyłącznie dobrą prasą.

Wybór gwiazdy do sesji okładkowej majowego "Vogue'a" na pewno nie spowoduje podobnego zamieszania, jak umieszczenie na okładce tego prestiżowego miesięcznika pary Kim Kardashian & Kanye West . Redaktor naczelna Anna Wintour tym razem postawiła pójść ścieżką przewidywalną i bardzo bezpieczną - zdecydowała się na gwiazdę, o której znów zaczyna być głośno (bo przez prawie rok praktycznie nie pojawiała się w mediach), a na dodatek taką, która wśród młodych dziewczyn uchodzi za prawdziwą ikonę stylu, inspirującą it girl . Mowa oczywiście o Emmie Stone (25):

VOGUE

W połowie marca Emma przypomniała nam o sobie, rozpoczynając światową promocję filmu "Niesamowity Spider-Man 2" , w którym gra u boku swojego chłopaka, Andrew Garfielda (są razem od trzech lat). Para i na ekranie, i w życiu - a zwłaszcza na czerwonym dywanie, prezentuje się rewelacyjnie, o czym możecie się przekonać, zaglądając tutaj .

VOGUE

Dla "Vogue'a" Emmę Stone sfotografował Craig McDean . Na stonowanych, prostych ujęciach widzimy gwiazdę w kreacjach słynnych światowych marek. Aktorka ma na sobie m.in. przezroczystą czarną suknię z białym kwiatowym nadrukiem od Marchesy , bordowy zamszowy żakiet marki Erdem oraz kapeluszu od Rag & Bone , a także suknię z kolekcji Haute Couture domu mody Dior i szpilki od Dolce & Gabbana Alta Moda (powyżej), tweedowy żakiecik Chanel oraz przepiękną kreację od Valentino .

W udzielonym magazynowi wywiadzie Stone przyznaje, że zdarza jej się google'ować swoje nazwisko w internecie. Choć nie zawsze jest zadowolona z tego, co znajduje na swój temat, to jednak niektóre newsy potrafią ją mocno rozbawić. Emma rozpływa się też nad swoim partnerem. Twierdzi, że przez lata sporo się od niego nauczyła, a także, że Andrew jest kimś wyjątkowym w jej życiu. Spotykanie go na planie filmowym podczas kręcenia "Niesamowitego Spider-Mana 2" było podwójną przyjemnością - jest on bowiem i świetnym aktorem, i fantastycznym człowiekiem. "Było super i po prostu nie mogło być inaczej " - kwituje gwiazda.

WSZYSTKIE ZDJĘCIA z sesji Emmy Stone dla majowego VOGUE US znajdziecie w naszej GALERII>>

Więcej o: