Matka, żona i... kucharka. Czy Karolina Kurkova spełnia się w roli perfekcyjnej pani domu?

Modelka na planie zdjęciowym zmienia się niczym kameleon.

30-letnia Karolina Kurkova , jedna z najbogatszych ikon przemysłu modowego, nie lubi rutyny. Modelka stroni od banalnych edytoriali, gdzie jej rola ograniczałaby się jedynie do zaprezentowania sezonowych trendów . Czeszka przyjmuje tylko te propozycje współpracy, dzięki którym będzie mogła wykazać się charyzmą lub talentem aktorskim. Tu warto wspomnieć, że Kurkova coraz odważniej poczyna sobie na ekranie. Jak dotąd, modelka zagrała w kilku amerykańskich produkcjach.

Ostatnio na łamach "Vogue Mexico" Kurkova wystąpiła w roli sportsmenki w setach od Prady , i wytwornej turystki, która na tle miejscowej, biednej ludności w kostiumach od Chanel i obwieszona perłami wyglądała dość groteskowo.

Tym razem, w załączonym do majowego wydania "Tatler Russia " edytorialu, Karolina Kurkova wciela się w postać perfekcyjnej pani domu, która mieszka w pałacowych, bardzo wystawnych wnętrzach. Czeszka, w nawiązujących do estetyki lat 50. kreacjach haute couture (Dior, Chanel, Giorgio Armani ), zwieńczonych ciężką, luksusową biżuterią oraz intensywnym, perfekcyjnym wizażem, wykonuje najprostsze domowe czynności. W mieniącym się i pozłacanym body odkurza salonowe dywany, w pełnej przepychu kreacji Chanel ozdobionej piórami bawi się z małą dziewczynką, a w balowej sukni od Zuhaira Murada uciera w kuchni ciasto. Czy seksowna modelka w roli gospodyni domowej, ale w wersji glamour jest dla was przekonująca?

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII.

fot.Norman Jean Royfot.Norman Jean Roy fot.Norman Jean Roy fot.Norman Jean Roy

Więcej o: