Rubik jest JEDNAK nieprzewidywalna! Tym razem nie epatuje nagością, ale zachwyca zmysłowością. Zaskakująca metamorfoza?

Po kilku rozbieranych, ale też dość przewidywalnych sesjach, modelka pokazuje zupełnie nowy, odświeżony wizerunek. My jesteśmy pod wrażeniem...

Erotyczna estetyka w wykonaniu Anji nigdy nas nie gorszyła, ale z czasem prowokacyjne, niekiedy niesmaczne pozy Polki, zaczęły po prostu nas nudzić. Od charyzmatycznej modelki, którą podziwiamy za to, czego dokonała w branży mody, oczekujemy czegoś więcej...

Najnowszy edytorial z Rubik w roli głównej spełnia nasz niedosyt. Anja już po raz kolejny współpracuje z Mario Sorrentim. Choć musimy przyznać, że ich ostatnia sesja dla "Lui Magazine" wzbudziła w nas mieszane odczucia. Wówczas przed obiektywem aparatu, Rubik przed żadnego skrępowania ujawniała najintymniejsze części swojego ciała. Dodajmy, że stylistyka ujęć nawiązywała do erotycznego filmu z lat 70. "Emmanuelle" .

fot.Mario Sorrentifot.Mario Sorrenti fot.Mario Sorrenti fot.Mario Sorrenti

Tym razem duet ponownie odwołuje się do kultowej, filmowej produkcji. Naszym zdaniem Sorrentiego i Rubik zainspirował musical z lat 80. "Flashdance" . W anturażu sali do ćwiczeń, w otoczeniu półnagich mężczyzn, Anja ubrana w body, sportowe getry, puenty, ale też bogato zdobione suknie, wciela się w postać baletnicy. Wykreowany look tancerki zwieńcza oryginalna, dodająca modelce uroku fryzura. Anja w krótkich lokach prezentuje się niebywale korzystnie i dojrzale (podobną fryzurę nosiła Alex - filmowa postać z "Flashdance ") .

screen z filmu 'Flashdance'screen z filmu "Flashdance" screen z filmu "Flashdance" screen z filmu "Flashdance"

 

Sorrenti wydobył z Anji emocje, które tylko spotęgowały wizualny efekt końcowy. Nas najbardziej ujęły czarno-białe fotografie. Ich estetykę uwielbiamy za ich magiczną głębię i siłę wyrazu.

Jak wam się podoba Anja w takim wydaniu? Cz tak jak my, jesteście pod wrażeniem? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII.

fot.Mario Sorrentifot.Mario Sorrenti fot.Mario Sorrenti fot.Mario Sorrenti

Więcej o: