Jak dba o linię supermodelka, mama czwórki dzieci - Natalia Vodianova?

32-letniej Rosjance zazdrościmy nie tylko urody w typie ?baby face?, ale także bardzo smukłej sylwetki.

W miniony piątek Natalia Vodianova po raz czwarty została mamą. Modelka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie ze szpitalnego łóżka, przedstawiające maleńką stópkę Maxima . Syn jest owocem związku Natalii z Antoinem Arnaultem (synem założyciela LVMH ), z którym Vodianova spotyka się od 2011 roku. Ojcem pozostałej trójki jest były mąż rosyjskiego kopciuszka - Justin Portman.

Instagram/nataliasupernovaInstagram/nataliasupernova Instagram/nataliasupernova Instagram/nataliasupernova

east newseast news east news east news

Pomimo braku presji ze strony branży (od kilku lat Vodianova skupia się przede wszystkim na macierzyństwie i filantropii, nie chodzi już w pokazach, a edytoriale z jej udziałem są prawdziwą rzadkością), Natalia jeszcze będąc w ciąży zapowiedziała, że szybko i bez większego trudu wróci do formy. Przypomnijmy, że w 2007 roku, gdy rosyjska ikona modelingu była u szczytu kariery, wróciła na wybieg tydzień po porodzie! W czym tkwi więc sekret jej doskonałej sylwetki?

Przede wszystkim w genach. Oprócz tego, od siedmiu lat modelka stosuje się do diety zgodnej z grupą krwi oraz kilku innych mało restrykcyjnych żywieniowych zasad. Gwiazda musiała ze swojego menu wyeliminować kilkanaście produktów. Co więcej, wyznaje regułę, że im późniejsza pora dnia, tym porcje powinny być mniejsze. Rano modelka je to, na co tylko ma ochotę.

-Śniadania jem razem ze swoimi dziećmi, a więc na naszym stole królują tosty z czekoladą lub naleśniki z dżemem oraz płatki kukurydziane z mlekiem. Ja również nie mogę się im oprzeć. W ciągu dnia intensywnie pracuję, muszę mieć dużo energii.

-zdradziła Vodianova.

Z pozostałych, późniejszych posiłków Natalia wykluczyła węglowodany. Na obiad modelka zawsze zamawia sałatkę z grillowaną rybą, a na kolacje pije owocowo-warzywne koktajle. Jako przekąskę stosuje orzechy i suszone owoce.

-Ważne jest również dobre nawadnianie organizmu. Ja wypijam kilkanaście filiżanek ziołowej herbaty i dwa lity wody.

-zapewnia Natalia.

Oprócz zdrowej i zbilansowanej diety, matka czwórki dzieci codziennie pod okiem instruktora ćwiczy jogę i regularnie biega. By wesprzeć swoją fundację Naked Heart , której celem jest tworzenia bezpiecznych placów zabaw w rosyjskich miastach, modelka bierze udział w maratonach, podczas których są organizowane zbiórki pieniężne.

Więcej zdjęć Natalii Vodianovej znajdziecie w naszej GALERII. Mamy nadzieję, że wkrótce modelka opublikuje więcej fotografii syna oraz że pochwali się odzyskaną po ciąży formą.

Instagram/nataliasupernovaInstagram/nataliasupernova Instagram/nataliasupernova Instagram/nataliasupernova

Więcej o: