Rosie Huntington-Whiteley w "Vogue Germany" - delikatna jak róża czy ostra jak kolce? [ZDJĘCIA]

Autorką nastrojowych, lekko rozmytych ujęć, załączonych do czerwcowego wydania magazynu, jest Camilla Åkrans.

Sceneria różanego ogrodu, ciepłe i miękkie światło wschodzącego słońca . W samym centrum Nowego Jorku fotografka wyczarowała iście rustykalny klimat Prowansji . Motywem wiodącym edytorialu jest kwiat róży . Florystyczny akcent w mniej lub bardziej oczywisty sposób pojawia się niemal na każdym ujęciu. Główną rolę w sesji "English Rose " powierzono brytyjskiej modelce, której imię bardzo mocno nawiązuje do charakteru edytorialu - pięknej Rosie Huntington-Whiteley.

Eteryczna modelka w zjawiskowych kreacjach od Dolce&Gabbana, Chloe, Chanel, Burberry, Rodarte, Blumarine czy Isabel Marant zadaje klasy i szyku. Kwiatowy komplet w stylu retro, z metką D&G jest według nas hitem sesji. Zachwyca nas również błękitny kaszmirowy sweterek Burberry Prorsum zestawiony z koronkową midi spódnicą w tym samym kolorze.

fot.Camilla Akransfot.Camilla Akrans fot.Camilla Akrans fot.Camilla Akrans

Pomimo że niektóre kadry są dość śmiałe (Rosie ukazuje naszym oczom nagie pośladki lub pozuje topless), Akrans łagodzi obraz poprzez zmiękczenie. Ukazuje sesyjną rzeczywistość na kształt rozmytego, ulotnego snu. W efekcie końcowym fotografie są delikatne i sensualne, oniryczne.

fot.Camilla Akransfot.Camilla Akrans fot.Camilla Akrans fot.Camilla Akrans

Po modelce wcale nie widać zmęczenia całonocną imprezą (dzień przed pracą na planie Rosie razem z koleżankami hucznie świętowała swoje 27 urodziny ). Jak myślicie, to efekt szybkiej regeneracji młodego organizmu, czy magia Photoshopa i rozmytego obrazu?

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII.

Instagram/rosiehwInstagram/rosiehw Instagram/rosiehw Instagram/rosiehw

Instagram/rosiehwInstagram/rosiehw Instagram/rosiehw Instagram/rosiehw

Więcej o: