Kendall Jenner zyskuje coraz większą sympatię hermetycznej branży mody. Tym razem do współpracy zaprosiła ją Emmanuelle Alt! Jaki jest tego efekt? [ZDJĘCIA]

W internecie pojawiły się pierwsze przedruki sesji dla "Vogue Paris". Autorem zdjęć jest słynny Patrick Demarchelier.

18-letnia dziś Kendall Jenner , która dorastała na oczach popularnego reality show "Keeping up with the Kardashians" , dzięki rodzinnym koneksjom (zwłaszcza upartej i apodyktycznej matce, pełniącej również funkcję menedżera) spełnia obecnie swoje największe marzenie i pracuje w modelingu. W przeciwieństwie do pozostałych sióstr, Kendall jest bardzo wysoka (180cm) i może pochwalić się idealnymi wymiarami. Jej uroda w typie "baby" bardzo przypadła do gustu stylistom i redaktorom magazynów, którzy pomimo niechęci do jej kontrowersyjnej i wulgarnej siostry Kim , zaczęli oferować Kendall współpracę.

Instagram/kendalljennerInstagram/kendalljenner Instagram/kendalljenner Instagram/kendalljenner/ Taki obraz Kendall (początek programu) utkwił nam w pamięci/ po prawej: teraźniejsze ujęcie

Choć pierwsze (raczej mało znaczące) zlecenia zaczęły pojawiać się już cztery lata temu, to lawina popularności ruszyła dopiero kilka miesięcy temu. Podczas ostatnich tygodni mody Jenner pojawiła się na wybiegu u Marca Jacobsa (to wydarzenie wywołało niemały szok publiczności), w Londynie zasiadła w pierwszym rzędzie na pokazie Topshop Unique obok samej Anny Winotur (która raczej drwi, a nawet podobno szczerze nie znosi celebryckiej rodziny), w Paryżu zaś poszła w pokazie Chanel (!) i Givenchy . Riccardo Tisci ma ewidentnie słabość do wszystkich Kardashianek . Nie tylko z nimi imprezuje, ale też jest twórcą sukni ślubnej Kim .

Instagram/kendalljennerInstagram/kendalljenner Instagram/kendalljenner

Jak dotąd 18-latka zrobiła też kilka dobrych edytoriali. Jenner pozowała między innymi dla "Seventeen Magazine", "OK " "Teen Vogue" czy W Magazine" . Tym razem Kendall przyjęła propozycję od samej Emmanuelle Alt . Jej zdjęcia znajdą się w głównym wydaniu czerwcowo-lipcowego "Vogue Paris ". Jak na razie, są to nieliczne ujęcia, które pochodzą z Instagramu modelki oraz stylistki pracującej przy sesji - Katie Grand (podobno jest pod wielkim urokiem młodej Amerykanki).

Instagram/kendalljenner/Kendall z Katie GrandInstagram/kendalljenner/Kendall z Katie Grand Instagram/kendalljenner/Kendall z Katie Grand Instagram/kendalljenner/Kendall z Katie Grand

Jednak sądząc po samej instagramowej zajawce, sesja Kendall jest lepsza, niż można by się spodziewać. Jenner pozuje sama lub w towarzystwie innych modelek. Katie Grand ubrała dziewczyny w minimalistyczne i szykowne sety od Givenchy, Chanel czy Prady . Podoba nam się też zastosowana przez Demarcheliera czarno-biała, a niekiedy nieco mroczna estetyka.

W oczekiwaniu na pełen edytorial, zajrzyjcie do naszej GALERII >>. Znajdzie tam więcej zdjęć Kendall Jenner . Jak myślicie, czy zdjęcia do prestiżowej francuskiej edycji Vogue'a zapewnią modelce światową karierę?

Instagram/kendalljenner/Instagram/kendalljenner/ Instagram/kendalljenner/ Instagram/kendalljenner/

Więcej o: