Lily Allen wkrótce przyjedzie do Polski! Tymczasem zobaczcie najnowszą sesję gwiazdy w "S Moda" - na powiekach i paznokciach gwiazdy prawdziwa feeria barw!

Brytyjska piosenkarka pozuje w kreacjach marek Balmain, Gucci i Givenchy.

Przez ostatnie cztery lata Lily Allen unikała wystąpień publicznych, nie koncertowała, było o niej cicho. W tym czasie zamieniła swoje miejskie życie na wiejską cieszę i spokój, wyszła za mąż i urodziła dwie córeczki. Zebrała też siły, by wydać kolejny, jeszcze lepszy album - Sheezus . Odzyskała pewność siebie, znów poczuła się silna. Teraz powraca i, jak zwykle, prowokuje - czytamy w "S Moda" , dodatku do hiszpańskiego "El Pais" , którego gwiazdą jest 29-letnia Brytyjka.

Rzeczywiście, artystka, której piosenki słyną z odważnych i prawdziwych tekstów, a teledyski niekiedy wzbudzają kontrowersje, znów jest na językach.

Zmieniła całe swoje życie, a także swój styl . Dziś chodzi głównie w kreacjach od Chanel , a na wielkich galach zachwyca w efektownych sukniach balowych:

Lily AllenLily Allen Kolaż Lula.pl

Mówi się, że brytyjska ikona popu nareszcie uporała się z traumą, jaką było dla niej urodzenie w 2010 roku martwego synka, Williama. Podobno to właśnie szczęśliwe życie rodzinne - dziś jest spełnioną żoną i matką dwóch dziewczynek - przywróciło ją do życia i zakończyło kilkuletnią depresję.

W najnowszej sesji Allen pozuje w stylowych zestawach najlepszych marek, uczesana w koński ogon, z grubą grzywką, z kolorowymi cieniami na oczach i niesamowitym manicure'em :

S MODA

Widzimy ją m.in. w skórzanej futrzanej kurtce od Givenchy , jedwabnej sukni w czarno-białe pasy od Diora (okładka), szarym żakiecie od Armaniego , w skórzanym zestawie od Balmain , w luksusowej biżuterii marki Boucheron oraz w dżinsowych szortach ze szwedzkiej sieciówki H&M .

Już wkrótce Lily Allen wyśpiewa swoje hity podczas Orange Warsaw Festival. Wybieracie się?

Wszystkie zdjęcia z sesji dla S MODA znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: