Sesja roku? Zjawiskowa Rihanna nie do poznania na magicznych zdjęciach w "Harper's Bazaar Arabia". Jeden komentarz: WOW!

Artystka w końcu pozuje całkowicie ubrana! A do tego jakie cuda ma na sobie! Przekonajcie się sami

Efektowny turban, ciemny kaptur, intrygująca woalka czy złota ozdoba - to nie przypadek, że na każdym ze wspaniałych zdjęć autorstwa Ruvena zjawiskowa Rihanna pozuje z całkowicie bądź częściowo przykrytą twarzą. Sesja powstała w końcu dla "Harper's Bazaar Arabia" , a na Bliskim Wschodzie restrykcje dotyczące damskiego stroju są ściśle określone i surowo przestrzegane:

Zagraniczne media nie informują o nowej sesji piosenkarki inaczej, niż: Ona w końcu jest ubrana! czy Nareszcie się zakryła! Oczywiście wszystko przez kilka ostatnich stylizacji Riri, które eksponowały całkiem sporo:

RihannaRihanna Kolaż Lula.pl

Jednak w pięknej sesji dla arabskiego "Harper's Bazaar" nie tylko pełne orientalnego przepychu stylizacje zaskakują. Niespodzianką jest też... sama sesja! O swoich kolejnych projektach Rihanna zawsze informuje kilka tygodni lub miesięcy wcześniej na portalach społecznościowych. Za to tym razem milczała jak zaklęta. Stąd poruszenie w show-biznesie, jakie wywołały te hipnotyzujące (!) zdjęcia:

Na tym ujęciu widzimy piosenkarkę spowitą w brokatowy czarny aksamit. Jej "strój" to dzieło pochodzącego z Emiratów Arabskich projektanta Michael Cinco , który specjalizuje się w Haute Couture .

Co ciekawe, bardzo przewrotnie brzmi tytuł sesji, jaki figuruje na okładce magazynu: "New Modesty. Cover Up in Style" , czyli: Nowy Wymiar Skromności. Jak okryć ciało w dobrym stylu. Bo, jak już doskonale wiemy, Rihanna woli raczej swoje wdzięki eksponować niż ukrywać.

A przecież w tych inspirowanych orientem, pełnych glamouru szatach jest jej tak bardzo do twarzy! Może skusi się na nowy, bardziej "ubrany" wizerunek?

Wszystkie zdjęcia z tego niezwykłego edytorialu znajdziecie w naszej GALERII >>

Więcej o: