Kogo będziemy oglądać na okładkach w lipcu? Na pewno Angelinę, Cameron, Jennifer i Keirę. Kogo jeszcze? [PRZEGLĄD]

W zagranicznych magazynach bez zaskoczeń, za to w polskich kilka niespodziewanych sesji okładkowych.

Tym, co nie zaskakuje, jest obecność na okładkach najważniejszych magazynów gwiazd, które obecnie promują swoje najnowsze filmy lub płyty. I tak mamy Jennifer Lopez , która dopiero co wydała swój kolejny album - AKA, piękną Angelinę Jolie , która wciąż gości na okładkach ze względu na sukces "Maleficent", Cameron Diaz , która mówi o najnowszej produkcji ze swoim udziałem oraz tłumaczy się z porno wideo, jakie obiegło sieć, Keirę Knightley , którą za chwilę będziemy oglądać w "Zacznijmy od nowa" oraz Elle Fanning , czyli Śpiącą Królewnę z "Maleficent":

W lipcowych numerach możemy też przyglądać się trzem wyjątkowo udanym sesjom: Diane Kruger w niemieckim "Vogue" (jest absolutnie cudowna!) i Lupity Nyong'o w "Vogue" amerykańskim , a także Rihanny w arabskim "Harper's Bazaar" ( niezwykłe zdjęcia>> )

Tymczasem w Polsce w lipcu trochę zaskoczeń. Na okładce "Pani" dość niespodziewanie widnieje Beata Kozidrak , zaś okładkę "Glamour" zdobi seksowna Partycja Kazadi . Gwiazdą nowego "Elle" jest piosenkarka Misia Furtak (na zdjęciu okładkowym ma na sobie sukienkę od zwycięzcy programu Project Runway, Jakuba Bartnika), "Sense" Anna Dereszowska , a "Zwierciadła" Edyta Olszówka :

Kto waszym zdaniem powinien gościć na polskich okładkach w sierpniu?

Więcej zdjęć w GALERII>>

Więcej o: