Lana Del Rey, królowa retro, w stylowej sesji dla "Madame Figaro" [ZDJĘCIA]

Piękne zdjęcia podkreślają to, co słyszymy w niskim głosie piosenkarki - nostalgię, dziewczęcość, młodość i odrobinę słodkiej tajemnicy.

Lizzie Grant , czyli czarująca Lana Del Rey , powraca! Artystka właśnie wydała swoją drugą płytę zatytułowaną "Ultraviolence" , na której znalazły się m.in. przeboje "West Coast" i "Brooklyn Baby" :

Lana Del ReyLana Del Rey mat.prasowe

W związku z promocją najnowszego krążka, Lana coraz częściej pojawia się w mediach, m.in. na okładkach prestiżowych magazynów. Widzieliśmy ją ostatnio w miesięczniku "Fader" >> , a teraz oglądamy piosenkarkę na łamach francuskiej "Madame Figaro" :

Madame Figaro

Ze zdjęć autorstwa Jamesa White'a bije dokładnie to samo, co z piosenek Del Rey - nostalgia, tajemniczość, magia, smutek, dziewczęcość i wyjątkowy wdzięk. Fotograf doskonale uchwycił istotę twórczości Lany .

Madame Figaro

Stylistyka zdjęć wpada oczywiście w uwielbiane i promowane przez artystkę retro . Widać to zwłaszcza w wizażu fotografowanej gwiazdy (grube kocie kreski na powiekach, mocna czerwona szminka, hipisowski wianek). Nieco bardziej nowoczesne są stroje, trochę w klimacie boho , a trochę vintage , czyli m.in. czarna suknia ze złotym haftem od Blumarine , szyfonowa bluzka z koronką od Zadig & Voltaire , kimonowa sukienka od Roberto Cavallego oraz czarny gotycki zestaw od Chloe .

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: