Cara i Poppy Delevigne chwalą się nowym siostrzeńcem, Lily Aldridge kibicuje na Mundialu, a Karl Lagerfeld publikuje zdjęcia swojej kotki Choupette...[ZDJĘCIA]

Co jeszcze modelki i projektanci robili podczas ostatnich dni? Odpowiedzi szukamy na ich prywatnych, instagramowych profilach.

Najbardziej zaangażowanymi propagatorkami tegorocznych Mistrzostw Świata, są niewątpliwie brazylijskie modelki. Adriana Lima ogląda mecze pracując w Paryżu, Alessandra Ambrosio kibicuje narodowej drużynie z całą rodziną, na stadionie lub przed telewizorem. Żadnego spotkania nie odpuściła też Gisele Bundchen , która promuje Mundial także na łamach prestiżowych magazynów o modzie. Teraz do tego grona dołącza kolejny Aniołek Victoria's Secret - Lily Aldridge . Modelka w piłkarskiej koszulce trzyma kciuki za drużynę USA.

Czekająca na rozwiązanie Doutzen Kroes, uzupełnia ostatnie braki w wprawce dla dziecka. W tym tygodniu razem z mężem, wykańczała pokój dla córki. Kroes będąc już w ciąży, zrobiła jeszcze reklamę najnowszego telefonu dla Samsunga. Mamą z kolei została najstarsza z klanu Delevingne, Chloe. Siostra Cary i Poppy nie pracuje w modelingu i stroni od show biznesu. Zdjęcia z nowonarodzonym, ślicznym chłopcem na swoich profilach opublikowały jej dwie młodsze siostry.

W zeszły weekend wiele osób ze świata mody, odwiedziło też angielskie Glastonbury. Na tamtejszy festiwal przyjechała między innymi Georgia May Jagger, Lily Aldridge czy Behati Prinsloo z narzeczonym. Pochodząca z Namibii modelka, w ramach przygotowań do zbliżającego się ślubu z Adamem Levinem , przefarbowała włosy na blond. Naszym zdaniem zmiana jest bardzo korzystna! A waszym? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII .

Instagram/behatiiprinslooInstagram/behatiiprinsloo Instagram/behatiiprinsloo Instagram/behatiprinsloo

Więcej o: