Mila Kunis dla "W Magazine": Nigdy nie chciałam być żoną, za to zawsze marzyłam o dziecku [ZDJĘCIA]

Już za chwilę Mila Kunis, aktorka o olbrzymich oczach, zostanie mamą. Nie wahała się pozować dla magazynu, choć przytyła dobrych kilka kilo. Bo Mila, jak często podkreśla, nie ma żadnych kompleksów.

Jej związek z Ashtonem Kutcherem , który zostawił dla niej swoją żonę, Demi Moore , dla wielu był niespodzianką, niemal skandalem. Jednak tych dwoje pozostawało w bliskich relacjach od wielu lat. Poznali się na planie hitowego serialu "Różowe Lata Siedemdziesiąte" , gdzie Kutcher grał mało rozgarniętego, ale przystojnego i sympatycznego Michaela Kelso , a Kunis wcielała się w Jackie Burkhart , jego arogancką i rozpieszczoną dziewczynę. Występowali razem przez aż 8 sezonów!

Nasz pierwszy pocałunek odbył się właśnie na planie, był to też mój pierwszy pocałunek w życiu - wspomina Mila Kunis w najnowszym "W Magazine", którego jest gwiazdą. - Jako bohaterowie serialu poszliśmy też razem na studniówkę. To niesamowite, że pierwszy raz całowałam się i bawiłam na studniówce z moim późniejszym narzeczonym!

Jednak w życiu Mili i Ashtona nie jest tak kolorowo, wesoło i beztrosko, jak w serialu "Różowe Lata Siedemdziesiąte".

Każdego dnia i każdej nocy samochód paparazzi stoi zaparkowany pod naszym domem - skarży się gwiazda. - Dziś, jadąc do was na wywiad, musiałam mocno zboczyć z drogi, by ich zgubić. Koniecznie chcą sfotografować mój wielki brzuch, bo potrzebują jasnego dowodu na to, że jestem w ciąży.

Kunis nigdy nie potwierdziła bowiem oficjalnie, że spodziewa się dziecka. Tymczasem "OK Magazine" zdążył opublikować news, mówiący, że aktorka spodziewa się... bliźniąt! Mila przyznaje, że zdobywanie czytelników jej kosztem bardzo ją irytuje.

Być może właśnie dlatego Kunis i Kutcher planują raczej skromny prywatny ślub, niż medialne show w stylu Kim Kardashian i Kanye Westa .

Nigdy nie byłam typem dziewczyny marzącej o wielkiej ceremonii i balu. Od 12 roku życia przygotowywałam rodziców na to, że nigdy nie wyjdę za mąż. Ale moja postawa się zmieniła, gdy odnalazłam miłość życia. Teraz mam na ten temat taką teorię: nie zapraszać nikogo, pobrać się prywatnie, najlepiej w sekrecie. W sumie moi rodzice nie mają nic przeciwko temu - wciąż są podekscytowani tym, że w ogóle powiedziałam "tak" (śmiech)

W sesji autorstwa Michaela Thompsona dla "W Magazine" Mila jest wyraźnie zaokrąglona. Wystylizowana na lata 60. aktorka ma na sobie m.in. połyskującą sukienkę z kryształkami marki Gucci (okładka), szyfonową sukienkę z ozdobnymi aplikacjami i białym kołnierzykiem od Erdem , efektowną kreację z zamkiem domu mody Louis Vuitton , jedwabną koszulę z kokardą pod szyja od Marca Jacobsa , a do niej sukienkę Miu Miu czy wspaniałą trapezową suknię z rękawami-dzwonami od Alexandra McQueena . Jednak uwagę i tak zwracają głównie jej olbrzymie piwne oczy.

W MAGAZINE

Więcej zdjęć Mili Kunis znajdziecie w naszej GALERII >>

Więcej o: