Słoneczna sesja z Cameron Diaz w "InStyle" i stylowa, i seksowna [ZDJĘCIA]

Idealnego i delikatnie opalonego ciała 41-letniej gwieździe można tylko pozazdrościć!

Cameron Diaz (41) jest wprost idealna do letnich, pełnych słońca sesji zdjęciowych. Jej wysportowane ciało, uroda kalifornijskiej blondynki oraz zamiłowanie do sportów wodnych, w tym zwłaszcza do surfingu, idealnie wpisują się w ich charakter. Dlatego właśnie Cameron oglądamy w najnowszym brytyjskim "InStyle" , pozującą na żaglówce, na tle wody i z palmami odbijającymi się w jej okularach:

O Dia z jest obecnie głośno z trzech powodów. Niedawno razem z Nicki Minaj , Kate Upton i Leslie Mann promowała wakacyjną komedię "The Other Woman" , za chwilę do kin wchodzi "Sekstaśma" , czyli komedia, w której partneruje jej Jason Segel , oraz ze względu na mały skandal, jakim było opublikowanie w sieci nagrań soft porno, w których Cameron wystąpiła za młodu.

Aktorka nie odnosi się specjalnie do wspomnianej sensacji, a tylko koncentruje się podwójnie na promocji najnowszej produkcji, która ma wszystko, by stać się wielkim frekwencyjnym hitem wakacji:

Sekstaśma, Diaz i SegalSekstaśma, Diaz i Segal mat.prasowe

W najnowszym brytyjskim "InStyle" widzimy Diaz zarówno w modnych kostiumach kąpielowych, jak i przemyślanych wakacyjnych i marynarskich stylizacjach. Aktorka pozuje m.in. w przezroczystym białym topie w pasy oraz wzorzystych spodniach z baskinką marki Balenciaga, a także w bluzce i spódnicy w groszki od Michaela Korsa czy w białej sukience ze skórzanym pasem w talii od Donny Karan.

InStyle

Więcej zdjęć z sesji znajdziecie TUTAJ >>

Dodajmy, że Cameron Diaz trafiła też na okładkę najnowszego wydania amerykańskiego "Harper's Bazaar"

Cameron DiazCameron Diaz Harper's Bazaar

Więcej o: