Historia zatacza koło. Tym razem, po 22 latach, w kampanii Calvin Klein Jeans występuje "mini Kate". Czy Lottie powtórzy sukces starszej siostry?

Autorem albumu "The Re-Issue Project" jest wnuczek Richarda Avedona - Michael.

Kariera 16-latki stopniowo się rozwija. Charlotte idzie śladami wytyczonymi przez Kate Moss. Począwszy od tego, że w styczniu tego roku podpisała kontrakt z agencją Storm , tą samą, która 25 lat temu wypromowała jej słynną siostrę. Lottie ma już na swoim koncie edytoriale dla takich magazynów, jak " Dazed&Confused" i "Teen Vogue " . Teraz 16-latka daje mediom kolejny powód do porównań do starszej siostry.

Modelka swoim nazwiskiem sygnuje linię Calvin Klein Jeans , tą samą, którą 22 lata temu reklamowała Kate . Przypomnijmy, że kampania z 1992 roku wywołała wiele kontrowersji. 18-letnia Moss wystąpiła w niej topless. Przed obiektywem Herba Ritza towarzyszył jej przystojny Mark Wahlberg.

fot.Herb Ritz fot.Herb Ritz  fot.Herb Ritz fot.Herb Ritz

Lottie w klasycznych denimowych spodniach, koszuli, casualowej szarej bluzie, koszulkach z logo marki i kultowej bieliźnie pozuje przed wnukiem Richarda Avedona - Michaelem , który tak podsumował pracę z przyrodnią siostrą Kate :

- Lottie idealnie odzwierciedla ducha marki. Jest intrygująca, a przy tym całkowicie niewinna, piękna. Wspaniale było z nią pracować. To prawdziwa młoda dama.

Naszym zdaniem Lottie Moss w obiektywie Michaela Avedona prezentuje się naturalnie i bardzo wdzięcznie. Jak wam się podoba? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII .

fot.Michael Avedonfot.Michael Avedon fot.Michael Avedon fot.Michael Avedon

Więcej o: