Cameron Diaz w Harper's Bazaar: Nie mogę się doczekać 62 urodzin! Nie chcę się cofać, chcę jedynie iść naprzód [ZDJĘCIA]

Wyjątkowo udana sesja pięknej aktorki.

W nieco surrealistycznej, futurystycznej i mimo wszystko minimalistycznej okładkowej sesji zdjęciowej autorstwa Camilli Akrans , jaka pojawiła się w najnowszym "Harper's Bazaar" , Cameron Diaz wygląda niczym wspaniała bogini.

Harper's Bazaar

W wywiadzie, jaki znalazł się w magazynie, Cameron promuje oczywiście najnowszy film ze swoim udziałem, komedię "Sekstaśma" , w której partneruje jej znany z "Jak Poznałem Waszą Matkę" Jason Segel . Mówi jednak też o feminizmie, a także ucina plotki na temat swojej rzekomej intymnej relacji z aktorką Drew Barrymore :

Gdy to usłyszałam, chciało mi się wymiotować. To tak, jakbym miała uprawiać seks z własną siostrą! Czy wyście powariowali?! - ucina spekulacje Diaz.

Cameron ma dziś 42 lata. Jest singielką, a dzieci - jak podkreśla - jej nie w głowie.

Gdybym kiedykolwiek chciała być mamą, to bym nią była. Nie mam pojęcia, co jeszcze przyniesie mi życie, ale jestem otwarta.

Diaz podkreśla także, że nie martwi się nieubłaganym upływaniem czasu. Twierdzi, że być cały czas 22-latką byłoby strasznie nudno. Już dziś cieszy się na 62-urodziny, bo wie, że z biegiem czasu człowiek odnajduje siebie, rozwija się, dojrzewa i znajduje nowe powody do szczęścia.

Nie chcę się cofać. Chcę tylko iść naprzód - dodaje.

W naszej GALERII znajdziecie wszystkie zdjęcia z sesji Cameron Diaz dla "Harper's Bazaar" . Chyba się zgodzicie, że są wyjątkowo wyrafinowane i piękne? Tylko spójrzcie>>

Więcej o: