Panna młoda według Zienia, Wolińskiego, Piekut i La Manii. Która suknia ślubna jest według was najpiękniejsza? [ZDJĘCIA]

Zobaczcie najnowszą sesję ślubną powstałą dla producenta efektownych akcesoriów DECOLOVE.

Edytorial Madame Voyage zrealizowano na greckiej wyspie Lefkada . W pełnym słońcu, nad brzegiem morza Lucyna Amszaj zadawała szyku przed obiektywem Łukasza Pukowca . W nadmorskim anturażu podopieczna D'VISION zaprezentowała najnowsze fasony sukien ślubnych polskich uznanych projektantów. Co przyszłym pannom młodym proponują Maciej Zień, Dawid Woliński, La Mania i Viola Piekut?

Stylizacje przygotowane przez Magdę Janicką są bardzo różnorodne. Dzięki temu każda przyszła panna młoda będzie mogła znaleźć coś dla siebie. W katalogu znajdziemy zarówno klasyczne fasony sukien, jak i te bardziej ekstrawaganckie. La Mania postawiła na minimalizm, geometryczne konstrukcje, jak i dziewczęce, krótkie sukienki w linii A. W kolekcji przeważa ulubiony przez dyrektor kreatywną marki, Joannę Przetakiewicz , twarzowy kolor śmietankowy. Podobne kroje, co u La Manii , znajdziemy u Dawida Wolińskiego . Juror programu Top Model . Zostań Modelką ubrałby przyszłą panną młodą w krótką, waniliową i rozkloszowaną sukienkę, z oryginalnym tiulowym panelem przy dekolcie. Zień stawia zaś na ponadczasową biel i klasyczne formy, te podkreślające i opływające sylwetkę oraz z długimi rozłożystymi i falbaniastymi dołami. Viola Piekut z kolei proponuje nieco odważniejsze kreacje w stylu "księżniczki", z tiulowymi, obszernymi spódnicami, zestawione z mocno zdobionymi koronkowymi górami.

Wszystkie ślubne kreacje stylistka pracująca przy sesji zwieńczyła szpilkami Kazar , biżuterią YES oraz dodatkami marki DECOLOVE . W ofercie sklepu znajdziemy m.in. opaski z kryształkami, toczki z jedwabnymi kwiatami czy elegancki kapelusz z jedwabną szarfą. I jak wam się podoba?

Dodajmy, że sesja ukazała się na łamach "Magazynu Wesele" .

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII .

fot.Łukasz Pukowiecfot.Łukasz Pukowiec fot.Łukasz Pukowiec fot.Łukasz Pukowiec

Więcej o: