Monika Jac Jagaciak dla "Vogue Mexico". Czy załączony do magazynu edytorial jest lepszy niż okładka? [ZDJĘCIA]

Zobaczcie bardzo udaną sesję z Polką w roli głównej.

W 2013 roku Polka pojawiła się na okładce zimowego dodatku załączanego do głównego wydania "Vogue Paris" - "Vogue Travel ". W 2011 roku zaliczyła okładkę "Vogue Beauty". Co prawda w lipcu 2012 roku, Jac widniała się na "jedynce" "Vogue China ", jednak wówczas na zdjęciu towarzyszyła jej chińska gwiazda modelingu - Liu Wen. Dopiero teraz, podopieczna poznańskiej Gaga Models może pochwalić się główną okładką (a nie dodatkiem), gdzie występuje solo.

Monika Jac JagaciakMonika Jac Jagaciak Fot. zdjęcie z models.com Fot. zdjęcie z models.com

Jac jawi się na sierpniowej "jedynce" meksykańskiej edycji "biblii mody". W białej, nonszalanckiej koszuli, z głęboko wyciętym dekoltem oraz denimowej mini spódniczce od Anthony'ego Vaccarello , złotej biżuterii i wyrazistym wizażu z czerwonymi ustami, modelka prezentuje się bardzo seksownie i o wiele dojrzalej (na pewno nie na swoje 20 lat).

Do magazynu został też załączony obszerny edytiorial z Moniką w roli głównej. I choć sesja została zrealizowana w prostej, studyjnej oprawie, to album jest naszym zdaniem o wiele ciekawszy niż sama okładka. Jagaciak pozuje przed obiektywem Jamesa Macari w setach przygotowanych przez Marinę Gallo . Stylistka postawiła na w minimalistyczny, elegancko-sportowy look, bazujący na białej gamie kolorystycznej. Zdjęcia są bardzo dynamiczne. Monika przybiera przeróżne, oryginalne pozy, a jej twarz jest pełna ekspresji. Jesteśmy pod wrażeniem, a wy?

Więcej zdjęć Jac Jagaciak dla "Vogue Mexico" znajdziecie w naszej GALERII.

Jac JagaciakJac Jagaciak Fot. James Macari Fot. James Macari

Więcej o: