Kate Moss i Edie Campbell razem (!) w zaskakującej, wręcz kontrowersyjnej sesji dla "Love Magazine"! Kto jest jej autorem? [ZDJĘCIA]

Katie Grand lubi pracować ze sprawdzonym i zaprzyjaźnionym zespołem.

Awangarda i wysoki poziom estetyczny. Z tym utożsamiamy pismo Katie Grand . Redaktor naczelna lubi nieoczywiste, często budzące wątpliwości piękno. I choć gust jest kwestią sporną, to każde kolejne, zwłaszcza te niebanalne zdjęcia w "Love " przyciągają wzrok.

W najnowszym edytorialu załączonym do zimowego wydania występują dwie gwiazdy modelingu, ikona Kate Moss i ulubienica redaktor naczelnej - Edie Campbell (Grand zaprosiła Brytyjkę do redakcyjnego zespołu, więc Edie będzie teraz również pisać!). Autorem niekonwencjonalnych, surrealistycznych, a niekiedy przerażających ujęć, jest nie kto inny, jak Tim Walker , z którym Grand tworzy wyjątkowy, zawodowy duet. Efekt ich wspólnej pracy - Grand stylizuje wszystkie sesje, przechodzi zwykle wszelkie wyobrażania. W edytorialu brytyjskie modelki pozują oddzielnie. Estetyka każdego "mini albumu" jest zupełnie inna.

Kate pozuje w anturażu kwitnących, onirycznych ogrodów, w scenerii tajemniczego lesu. Moss przed obiektywem Walkera, ubrana w zwiewne sukienki (Diane von Furstenberg ) jest bardzo kobieca i delikatna.

Love Magazine fw 2014/15Love Magazine fw 2014/15 fot.Tim Walker fot.Tim Walker

Zupełnie inna estetyka dominuje na zdjęciach z Campbell . Ujęcia z Edie zrealizowno wewnątrz wiekowego dworku. Wyraziste stylizacje i teatralny, zbyt przerysowany wizaż nadają całości mrocznego, wręcz przerażającego tonu. Jak wam się podoba?

Więcej zdjęć znajdziecie w nasze j GALERII.

Love MagazineLove Magazine fot.Tim Walker fot.Tim Walker

Więcej o: