Poznajcie Emmę Ferrer, wnuczkę Audrey Hepburn! Podobna do swojej słynnej babci? [ZDJĘCIA]

Tak jak Hepburn, Ferrer również trenowała balet klasyczny. Dorastała, oglądając "Śniadanie u Tiffany'ego" i bawiąc się pluszowym misiem swojej legendarnej babci.

Jeden z najsłynniejszych fotografów na świecie, Richard Avedon , zawsze podkreślał, że Audrey Hepburn była jego największą muzą. W ślady legendarnego dziadka poszedł jego wnuk, Michael Avedon . Co ciekawe, to właśnie on został poproszony przez redakcję "Harper's Bazaar" o sfotografowanie pięknej wnuczki Hepburn, 20-letniej Emmy Ferrer . Aż trudno w to uwierzyć, ale jest to pierwsza profesjonalna sesja zdjęciowa w karierze dziewczyny.

Harper's Bazaar

Emma jest córką Seana Hepburna Ferrer a, dzisiaj 54-letniego syna Audrey Hepburn z jej pierwszego małżeństwa z Melem Ferrerem . Niestety, Emma nigdy nie miała okazji poznać swojej słynnej babci, jako że urodziła się w '93 roku, czyli w rok po śmierci aktorki. Pierwsze lata życia spędziła w należącym do Hepburn wiejskim domu w Szwajcarii, potem mieszkała z rodzicami w Los Angeles i we Florencji. Wkrótce planuje zaś przeprowadzkę na stałe do Nowego Jorku.

Tak jak jej babcia, Emma również trenowała balet klasyczny. Nie bardzo chce jednak skupić się wyłącznie na karierze aktorki - pragnie zostać wszechstronną artystką. Ferrer przyznaje, że jej małymi skarbami są pozostałości po hollywoodzkiej gwieździe, a zwłaszcza pastelowe kaszmirowe sweterki (zazdrościmy!) oraz biały pluszowy miś, którym bawiła się jako mała dziewczynka.

W sesji dla "Harper's Bazaar" Emma Ferrer jest stylizowana na Hepburn i trzeba przyznać, że podobieństwo jest imponujące - te same gesty, ta sama gracja i ten sam dziewczęcy urok. Oglądamy Ferrer w kreacjach takich marek, jak Max Mara i Tod's , we wspaniałych sukniach od Caroliny Herrery i Lanvin , w pokrytym strusimi piórami żakiecie od Ralpha Laurena oraz, oczywiście, w biżuterii marki Tiffany & Co. Stroje i dodatki wybrała dla Emmy stylistka Joanna Hillman .

Emma FerrerEmma Ferrer Harper's Bazaar Harper's Bazaar

Wszystkie zdjęcia z tej niezwykłej sesji znajdziecie w naszej GALERII >>

Polecamy również przegląd najpiękniejszych stylizacji Audrej Hepburn

Więcej o: