W romantycznych kreacjach od Dolce&Gabbany i w towarzystwie przystojnego brodacza, czyli Magdalena Frąckowiak w najnowszym "Vogue China" - dobrany z nich duet? [ZDJĘCIA]

Zobaczcie wyjątkowy edytorial załączony do wrześniowego numeru pisma.

To już kolejna współpraca (w tak krótkim czasie) Magdaleny z chińskim wydaniem biblii mody. Frąckowiak zadawała szyku na czerwcowej okładce magazynu (autorem doskonałego zdjęcia jest Patrick Demarchelier ), a dwa miesiące później zachwyca w obszernym edytorialu, załączonym do wrześniowego numeru. Najwyraźniej redaktor naczelna "Vogue China " ma do pięknej Polki słabość.

Angelica Cheung do współpracy nad wrześniowym numerem zaprosiła nie tylko blondwłosą podopieczną Model Plus, ale również wnuka słynnego fotografa Richarda Avedona , wziętego modela - Matthew'a . Przystojny brodacz i Magdalena , przed obiektywem Nathaniel Goldberg są w siebie zapatrzeni i bardzo zakochani, choć chwilami jakby nieobecni. Naszym zdaniem tworzą wyjątkowo zgrany i piękny duet.

Zdjęcia wykonano w wyjątkowej, zielonej scenerii lasu oraz w minimalistycznej studyjnej oprawie. Frąckowiak na łamach magazynu zadaje szyku w kreacjach od Emilio Pucci, Givenchy, Ralpha Laurena. Nam jednak najbardziej podoba się w zwiewnej, fioletowej sukni z florystycznym printem i nadrukiem sowy. Niebanalna kreacja, w której polska modelka prezentuje się bardzo romantycznie, pochodzi z zimowej kolekcji włoskiego duetu Dolce&Gabbana. Jak wam się podoba? W której stylizacji Magda wygląda najlepiej? I co sądzicie o duecie Frąckowak& Avedon?

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII.

Vogue ChinaVogue China  fot.Nathaniel Goldberg. fot.Nathaniel Goldberg.

Więcej o: