Candice Swanepoel zajada się pizzą, a Bar Refaeli po raz kolejny chwali się płaskim brzuchem...[ZDJĘCIA]

Co jeszcze modelki robiły podczas ostatnich dni? Odpowiedzi szukamy na ich prywatnych, instagramowych profilach.

-Tak wygląda wieczór, gdy praca na planie zdjęciowym kończy się o 1 w nocy. - napisała Swanepoel pod opublikowanym zdjęciem z pizzą i piwem. Ujęcie w podobnym stylu wstawiła na Instagram Karolina Kurkova , tyle że zamiast pizzy, jadła ogromnego burgera. Modelki lubią udowadniać swoim fanom, że ich dieta nie jest aż tak bardzo restrykcyjna i raz na jakiś czas, pozwalają sobie na małe kulinarne grzechy, bez poczucia winy. Tzw. "cheat meal" polecają nawet instruktorzy fitness. Oszukany posiłek nie jest w stanie zakłócić dobrze zaplanowanej diety, co więcej podkręca nasz metabolizm i daje "energetycznego kopa".

Profil Bar Refaeli śledzimy regularnie. Choć izraelska modelka nie często bierze udział w projektach związanych z modą (sesje i kampanie z jej udziałem są ostatnio rzadkością), to uwielbiamy podglądać jej prywatne życie. Bar , która na co dzień razem z rodziną mieszka w gorącym Izraelu, najczęściej publikuje ujęcia z plaży lub z sali fitness, gdzie ciężko pracuje nad swoją figurą. Refaeli może pochwalić się idealnie smukłą, atletyczną sylwetką. Zazdrościmy i opalenizny i kobiecych kształtów.

"Najlepszym ciałem w branży " okrzyknięto z kolei Alessandrę Ambrosio. Aniołek VS spędza całe wakacje w Brazylii. Razem z mężem i dziećmi relaksuje się w rodzinnych stronach i zadaje szyku na tamtejszych plażach.

Karlie Kloss to kolejna supermodelka, która dołączyła do grona "Models in towels" . Zamysł projektu jest taki, że Mario Testino fotografuje dziewczyny za kulisami sesji, kiedy sztab stylistów i wizażystów pracuje nad ich ostatecznym lookiem. Dziewczyny ubrane jedynie w białe szlafroki frotte, w niedokończonych makijażach i skrywając pod ręcznikiem nieułożone jeszcze włosy, pozują przed obiektywem słynnego fotografa. Są urocze i bardzo naturalne. W kolekcji "Models in Towels" znajdziemy takie sławy, jak Miranda Kerr, Kate Moss, Candice Swaneopel, Kate Upton, Emily DiDonato, Gisele Bundchen.

Więcej zdjęć modelek z minionego tygodnia znajdziecie w naszej GALERII.

Models In TowelsModels In Towels Mario Testino Mario Testino

Więcej o: