Ola Rudnicka jako "New York Doll". Czy estetyka lat 60. służy eterycznej urodzie Polki? [ZDJĘCIA]

W roli drugiej ?laleczki? wystąpiła muza Marca Jacobsa - Esmerelda Seay Reynolds.

Blondwłosą podopieczną Model Plus zachwyca się obecnie cała branża. Podczas ostatnich, lutowych tygodni mody, Rudnicka zrobiła w sumie 55 pokazów . Wow! Wynik tym bardziej imponujący, że Ola zadawała szyku na wybiegu tylko u najważniejszych projektantów, miedzy innymi u Chanel, Diane, Von Furstenberg, DKNY, Victorii Beckham, Dolce&Gabbana, Anthony'ego Vaccarello, Emilio Pucci, Burberry Prorsum, Louis Vuitton czy Lanvin. Dzięki temu 19-latka widnieje dziś w rankingu sporządzanym przez models.com - "Hot" (tzw. poczekalnia przed listą Top 50.). Jesteśmy ciekawe, w ilu pokazach blondwłosa Ola weźmie udział w zbliżających się fashion weekach (start już 4 września!).

Zanim jednak ponownie zobaczymy Polkę na wybiegu, do jej portfolio trafia kolejna bardzo udana sesja. Reprezentantka warszawskie agencji jest modelką bardzo plastyczną i przed obiektywem potrafi przeistoczyć się zarówno w eteryczną nimfę, jak i w wyrachowaną dominę. Jednak w ostatnim czasie redaktorzy magazynów i współpracujący z nimi i styliści, chętnie obsadzają Olę w rolach nawiązujących do minionych epok. I tak też we wrześniowym numerze magazynu "W ", stylistka Giovanna Battaglia wybrała dla Rudnickiej sety nawiązujące do estetyki retro, dokładnie do lat 60. Oli przed obiektywem Boo George'a partneruje inna blondwłosa piękność - Esmerelda Seay Reynolds . Dziewczyny prezentują trendy na nadchodzącą jesień od Saint Laurenta, Chloe, diane von Furstenberg. Ciepłe, gruboplecione dzianiny, płaszcze w modny print kraty, golfy, krótkie, skórzane spódniczki szyte z koła, ramoneski, dwurzędowe krótkie płaszcze, futra, kapelusze z dużym rondem. Stylizacje zwieńczają czarne sztyblety w męskim stylu.

Efekt nawiązujący do lat 60. dodatkowo potęguje wyrazisty wizaż i charakterystyczna dla minionej dekady, uniesiona u nasady fryzura. Zdjęcia są nostalgiczne, lekko rozmyte, romantyczne oraz bazują na pastelowej palecie kolorystycznej. Jak wam się podoba?

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII.

W MagazineW Magazine fot.Boo George fot.Boo George

Więcej o: