Kristen Stewart i Juliette Binoche obejmują się w sesji dla "Interview Magazine" [ZDJECIA + DWIE OKŁADKI]

Buntownicza Stewart czy zmysłowa Binoche - która z aktorek jest piękniejsza w klimatycznej sesji zdjęciowej?

Co łączy te dwie aktorki? Pozornie nic. Należą do innych pokoleń, ich dorobki zawodowe są całkowicie różne, prezentują odmienne typy urody, dodatkowo jedna jest wyrafinowaną Francuzką, a druga zbuntowaną Amerykanką. A jednak w pokazywanym w Cannes dramacie "Sils Maria" obie wystąpiły razem na ekranie. Kristen Stewart wciela się w filmie w asystentkę wielkiej,ale trochę zapomnianej gwiazdy kina, jaką gra Juliette Binoche . Okazało się, że duet Stewart & Binoche bardzo spodobał się krytykom - doskonała gra młodziutkiej Kristen stała się sensacją festiwalu. Aktorka zepchnęła na dalszy plan nie tylko samą Binoche, ale też popularną obecnie 17-letnią Chloe Moretz . Francuskie media rozpisywały się o talencie, urodzie oraz magnetycznym uroku osobistym Stewart.

GalaGala Gala FR Gala FR

Teraz te dwie wyjątkowe aktorki promują swój najnowszy film wspólnie w pięknej sesji zdjęciowej dla rosyjskiego "Interview Magazine" :

Interview Magazine

Są seksowne, drapieżne, zmysłowe, czule się obejmują i głaszczą, prowokują. Za zdjęcia odpowiada team Driu & Tiago , a Kristen i Juliette pozują do nich w kreacjach takich marek, jak Chanel (Stewart jest twarzą jednej z linii tego francuskiego domu mody), Anthony Vaccarello , Saint Laurent, Rochas, Prada czy Ann Demeulemeester . Rockowe makijaże gwiazd wykonano kosmetykami Chanel i Giorgio Armani .

Interview Magazine

Wszystkie zdjęcia znajdziecie w naszej GALERII >>

Więcej o: