Zajrzyj za kulisy kampanii Bohoboco jesień-zima 2014/2015

Jesteście ciekawi nowej kolekcji Bohoboco? Duet nie zorganizował pokazu na nowy sezon, a pierwsze sylwetki na jesień 2014 możemy zobaczyć na zdjęciach zza kulis powstawania kampanii.

Pierwsze informacje o nowej kampanii Bohoboco wskazują, że możemy się spodziewać kontynuacji stylu wypracowanego przez duet. Projektanci lubią pracować ze stałą ekipą. Za obiektywem ponownie staje Marcin Kempski , a muzą nadal jest zjawiskowa Magda Jasek . Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek często podkreślają, że ich ulubiona top modelka przyjeżdża do Polski specjalnie dla nich. Przypominamy, że eteryczna Jasek po raz pierwszy pracowała z Bohoboco przy kampanii na wiosnę 2012, przełomowej w historii marki:

Bohoboco kampania wiosna lato 2012 - zobaczcie zdjęcia!Bohoboco kampania wiosna lato 2012 - zobaczcie zdjęcia! bohoboco mat. prasowe Bohoboco

Dziś Magda Jasek jest międzynarodową gwiazdą, ze stałym miejscem na najważniejszych wybiegach i sesjami dla Vogue, Numero itd. Polka reklamuje Pradę i Valentino , ale najlepiej czuje się na planie z zaprzyjaźnionym duetem:

Doskonale rozumiem jakiej energii szukają Bohoboco, czego oczekują od modelki. Atmosfera podczas sesji była doskonała, było dużo śmiechu i zabawnych sytuacji, szczególnie podczas kręcenia wideo. Prawie zapomniałam że jestem w pracy - ujawniła modelka.

Zanim poznacie nową kolekcję duetu, zobaczcie migawki z planu zdjęciowego w GALERII >>>

Modelka- Magda Jasek, Free Models Fotograf -Marcin Kempski, I-Like-Photo Operator/montaż- Tymoteusz Pieszka, I-Like- Photo Stylizacja włosów - Michał Bielecki, Warsaw Creative Make up - Marta Gąska

Zobacz także: Pokaz Bohoboco na 25. urodzinach Magnum >>>

Więcej o: