Michelle Williams nową Twiggy? Aktorka znów reklamuje Louis Vuitton

Michelle Williams tak dobrze uosabia luksus spod znaku Louis Vuitton, że po raz trzeci została zaproszona do kampanii torebek francuskiej marki.

Michelle Williams pozująca dla Petera Lindbergha z torbą Louis Vuitton w dłoni - takie zdjęcia widzieliśmy już dwukrotnie. Jednak na jesień 2014 Louis Vuitton przygotowało zupełnie nową odsłonę kampanii. Zniknął wamp z czerwonymi ustami, zniknęły koronki z sezonu FW13 i mocne kolory z wiosny 2013. Pozostaje popularna i dyskretna torebka "Lockit" oraz muza - niezawodna Michelle.

Michelle Williams dla Louis Vuitton 2014Michelle Williams dla Louis Vuitton 2014 mat.promocyjne Louis Vuitton wiosna-lato 2014, fot. mat.promocyjne

Aktorka, która wiele razy inspirowała fotografów mody (m. in. na okładkach AnOther i Harper's Bazaar ) ma bardzo plastyczną urodę, charakterystyczną dla profesjonalnych modelek. Tym razem jej wizerunek jest bardzo naturalny i słodki. Nawiązuje do motywu babydoll czyli uroczej kobiety-lalki w sukience o linii A. Michelle Williams pozuje z bardzo delikatnym, wręcz rozbielonym make-upem. Na sobie ma wełnianą sukienkę i sweter z golfem - elementy sylwetki, która otworzyła pierwszy pokaz Nicolas Ghesquiere dla Louis Vuitton . Symbol nowego początku?

Louis Vuitton jesień-zima 2014/15Louis Vuitton jesień-zima 2014/15 EAST NEWS EAST NEWS

Kolekcja Nicolas Ghesquiere'a to ukłon w stronę lat 70., respektujący nawet mało twarzową paletę tamtej epoki. Patrząc na Michelle Williams w wersji retro nie możemy się powstrzymać od skojarzeń z Twiggy - modelką i gwiazdą, która zdominowała estetykę przełomu lat 60. i 70. Jedyny minus studyjnej kampanii to smutna mina aktorki. Jestem pewna, że śliczna pastelowa torba z linii "Capucines" potrafi wywołać uśmiech.

Nowa kampania Michelle Williams dla Louis Vuitton w GALERII >>>

Więcej o: